Joanna Opozda pokazała zdjęcie z synem. Fanka: "Najsłodsze zdjęcie, jakie widziałam"

Joanna Opozda chętnie pokazuje w sieci zdjęcia z Vincentem. Widać, że świetnie odnajduje się w roli matki. Internauci są zachwyceni ich relacją. - Jesteś cudowną Mamą, a Vini ma ogrom szczęścia i miłości - napisała jedna z internautek pod najnowszym zdjęciem Opozdy na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Joanna Opozda pod koniec lutego powitała na świecie "anielskie dziecko". Chłopiec urodził się dokładnie 22 lutego 2022 roku. W dacie dominuje liczba dwa. W numerologii uważa się ją za bardzo potężną, która symbolizuje dwoistość, wsparcie, współpracę, a także empatię i równowagę. Asia urodziła za pomocą cesarskiego cięcia. Niedługo później aktorka trafiła z synem do szpitala, bo mały nabawił się infekcji. Teraz Asia przebywa z synkiem w domu i cieszy się rodzicielstwem. 

Zobacz wideo Joanna Opozda na Instagramie o stanie zdrowia syna

Joanna Opozda pokazała nowe ujęcie Vincenta. Internauci zachwyceni: "Miłość bezgraniczna i bezwarunkowa. Piękne zdjęcie, piękny uśmiech mówiący wszystko"

Joanna Opozda zamieściła na Instagramie uroczą fotografię, na której widać ją w chwili, gdy przytula się do ukochanego syna. Celebrytka chroni prywatność dziecka i za każdym razem zasłania twarz maluszka. Fanów rozczulił kadr. 

Dziecko to najlepszy prezent, jaki można otrzymać od życia.
Miłość bezgraniczna i bezwarunkowa. Piękne zdjęcie, piękny uśmiech mówiący wszystko.
Cudownie mama z synkiem. Udanej niedzieli.
Jesteś cudowną Mamą, a Vini ma ogrom szczęścia i miłości.
Najsłodsze zdjęcie, jakie widziałem.
Cudowny synek!
I niczego więcej w takim momencie nie potrzeba.

- czytamy w komentarzach. Asia niedawno pojawiła się na gali zakończenia Mastercard Off Camera 2022, gdzie po raz pierwszy opowiedziała, jak odnajduje się w roli matki. Zdradziła, że ze względu na liczne zmiany w życiu prywatnym nie może pozwolić sobie na kontynuację urlopu macierzyńskiego. Z pewnością podwójnie docenia bezcenne chwile z synkiem.

 

Katarzyna Sokołowska urodzi tęczowe dziecko. Podzieliła się szczerym wyznaniem. 'Nie ma się co oszukiwać'Katarzyna Sokołowska urodzi tęczowe dziecko. Wyznaje: "Nie ma się co oszukiwać"

Joanna Opozda jest mamą "anielskiego dziecka". Vincent urodził się w wyjątkowych okolicznościach

Syn Joanny Opozdy przyszedł na świat 22 lutego 2022 r. W związku z tym w jego dacie urodzenia dominuje cyfra 2 i pojawia się aż sześć razy, co oznacza, że dziecko ma symboliczną "anielską" datę urodzenia. Liczby anielskie, czyli ciągi jednakowych cyfr, mają być magicznym znakiem od naszych anielskich przewodników i niosą przesłanie, które zazwyczaj niesie ze sobą szansę od losu. Liczba anielska 2 kojarzy się z obowiązkiem, równowagą i harmonią, a także niezwykłą umiejętnością dostosowania się do sytuacji.

"Anielskie dziecko" symbolizuje czystość, niewinność, nieśmiertelność, duchowość, doskonałość i nieskazitelność. Anioł to postać nadprzyrodzona, która jest posłańcem z niebios i pośredniczy między Bogiem, a człowiekiem. Określenie zatem jest bliskie sercu rodziców. "Anielskie dziecko" jest powiązane z innymi, nietypowymi terminami, które funkcjonują w społeczności rodzicielskiej - "słoneczne dziecko" oraz "dziecko tęczy".

 

Figura anioła na Cmentarzu Powązkowskim.Co oznacza "anielskie dziecko"? Dla wielu wiąże się z traumą

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: