Pierwsza Komunia Święta w stylu "Małej Syrenki". Hostię przyćmiły Arielka i koniki morskie

Rodzice urządzili córce przyjęcie komunijne z nietypowym motywem przewodnim. Zamiast hostii i krzyży dominowały dekoracje związane z bajką "Mała Syrenka", a dziewczynka pozowała w białej kreacji obok postaci z ulubionej bajki.

Trwa sezon komunijny. Dla osób wierzących to bardzo ważny czas. Dzieci przygotowują się do przyjęcia sakramentu z dużym wyprzedzeniem, podczas gdy rodzice zajmują się organizowaniem przyjęcia. Zamiast skromnej domowej uroczystości wiele osób decyduje się na wyprawienie dużych imprez w wynajętych salach hotelowych oraz restauracjach. Niektórzy urządzają je z przepychem godnym wesel, a bywa, że mają przy tym różne, dodatkowe wymagania.

Pierwsza Komunia Święta w stylu "Małej Syrenki"

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

W sieci pojawiła się wiadomość od rodziców do chrzestnejWypisał komunijne żądania do chrzestnej. "12 tys. na przyjęcie. Uzbierałaś już tyle?"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Organizatorka imprez prowadzi profil na TikToku @ludimdesign, na którym dzieli się ze swoimi obserwatorami efektami pracy. Obserwuje ją ponad 25 tys. osób. Na nagraniach prezentuje, jak udekorowała stoły i sale na urodziny, wesela, bale, studniówki oraz inne imprezy okolicznościowe. Dopasowuje się nawet do najbardziej oryginalnych pomysłów klientów, starając się sprostać ich oczekiwaniom.

Na jednym z nagrań pochwaliła się dość nietypowym zleceniem. Rodzice postanowili urządzić córce huczne przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Nie chcieli jednak dodatków z krzyżami, czy hostią, które kojarzą się z tym duchowym przeżyciem. Zamiast tego zależało im na motywie przewodnim z ulubionej bajki córki, czyli "Małej Syrenki". Impreza odbyła się na dworze, nad basenem. Na stołach rozrzucono muszelki, dobrano dodatki w kształcie rozgwiazd i koników morskich, a przy basenie postawiono rzeźby imitujące duże koralowce. Uwagę przykuły także słodycze udekorowane muszelkami oraz okazały niebieski tort z Arielką. Na końcu nagrania dziewczynka zaprezentowała się w białej sukni komunijnej, pozując obok hostessy przebranej za syrenkę. 

Internauci byli pod wrażeniem pracy organizatorki przyjęć. 

To wygląda przepięknie. Planuję urodziny córki z tym samym motywem przewodnim. Bardzo mi się podoba.
Olśniewająco.
Zakochałam się w tych dodatkach. Są prześliczne!

- pisali.

Mikołaj Pawlak zwraca uwagę na poczucie bezpieczeństwa wśród polskich dzieci.Zmiany w szkołach. Zostaną odnowione schrony, a dzieci ruszą na strzelnicę?

Więcej o: