Wyprawiła przyjęcie z okazji ogłoszenia płci dziecka, ale impreza przerodziła się w chaos. Goście nie mogli oddychać

Mandy Morgan-Smith z Cardiff w Walii postanowiła zorganizować imprezę, na której ujawni płeć swojego dziecka. W pewnym momencie kobieta odpaliła świecie dymne, a przyjęcie pogrążyło się w chaosie. Nagranie z całego zajścia opublikowała na TikToku, gdzie obejrzano je już ponad 180 tysięcy razy.

Więcej tematów parentingowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

22-letnia Mandy Morgan Smith w 17. tygodniu ciąży postanowiła urządzić przyjęcie, na którym ujawniła rodzinie i znajomym płeć swojego drugiego dziecka. Jednym z elementów imprezy było zapalenie różowych świec dymnych, a moment ich odpalenia został nagrany i opublikowany na TikToku przyszłej mamy

Kobieta przyznała, że nie oczekiwała aż takiego efektu. Świece momentalnie pokryły cały ogród gęstym, ciemnoróżowym dymem. Goście, którzy pojawili się na przyjęciu, zaczęli uciekać do domu przed duszącymi kłębami. Na filmiku słychać słowa matki Mandy, która nagrywała całą sytuację.

O cholera. Zabierz ją do środka. Nie mogę oddychać

- mówi w pewnym momencie kobieta, instruując syna, aby zabrał z trampoliny jedno z dzieci

W rozmowie z serwisem Daily Mail Mandy opowiedziała o całym zajściu. "Na początku wszystko poszło zgodnie z planem. Najpierw byłam podekscytowana tym, że urodzę dziewczynkę, ale po kilku sekundach pomyślałam: "o mój Boże, nie mogę oddychać". To po prostu nie chciało się zatrzymać, było coraz gorzej. Myślałam, że za chwilę się skończy, ale dym zapełnił najpierw nasz ogród, potem sąsiada, a potem dotarł aż do trzeciego piętra naszego domu" - opisuje. Dodała, że jej matka pomyślała o wszystkich maluchach, które były na przyjęciu i upewniła się, czy wszystko jest w porządku.

Wyprawiła córce imprezę z okazji pierwszej miesiączkiZorganizowała córce przyjęcie z okazji pierwszej miesiączki. "To wszystko było dla mnie przerażające"

Gdy powietrze się oczyściło, rodzina wróciła na zewnątrz świętować. Kobieta mówi, że już nie może się doczekać, aż pokaże nagranie swojej córce, gdy ta już będzie trochę starsza.

Mandy twierdzi, że choć nie spodziewała się takiego zamieszania, nic by nie zmieniła, bo rodzina uznała całą sytuację za zabawną. Najwyraźniej podobnego zdania byli również internauci, bo wideo, które pojawiło się na TikToku Brytyjki, ma już ponad 180 tysięcy wyświetleń. W komentarzach większość osób pyta żartobliwie, czego w takim razie oczekiwała Mandy.

Nie bez powodu nazywają to świecami dymnymi.
Czego innego się spodziewałaś?

Część osób pisała także, że współczują sąsiadom. Inni dopytywali, czy to chłopiec, czy dziewczynka, choć na nagraniu słychać, że gdy Mandy zapala świece, ogłasza, że będzie miała córkę.

Wychowują dziecko razem ze szczeniakiem. Łączy ich szczególna więźWychowują dziecko razem z psem. Łączy ich szczególna więź. "Najlepsi przyjaciele"

Zobacz wideo Anna Skura zorganizowała córce bajkowe urodziny

***

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: