Pokazała co kupiła córce w lumpeksie. To bluzka od znanego projektanta. Cena szokuje. "Ale fart"

Dzieci dość szybko wyrastają z ubrań, dlatego rodzice chętnie kupują im ubrania w sklepach z odzieżą używaną. Nasza czytelniczka pochwaliła się ostatnią lumpeksową zdobyczą. To prawdziwa perełka. - Kiedy zobaczyłam markę ubrania, to zaniemówiłam z wrażenia. Okazało się, że to oryginalny t-shirt Ralpha Laurena - zdradziła matka trójki dzieci.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Lumpeksy przeżywają prawdziwe oblężenie. Sklepy z odzieżą używaną zachęcają nie tylko atrakcyjnymi cenami, ale także samą ideą, że możemy dać drugie życie produktom, których ktoś inny już nie potrzebuje lub najzwyczajniej w świecie mu się znudziły. Do tego dochodzi realny wpływ na środowisko, bo dzięki kupowaniu w lumpeksach, ubrania nie trafiają na wysypiska śmieci, a przy tym nie zwiększamy sterty odpadów, które bardzo ciężko zutylizować. Kupowanie w lumpeksach to dla niektórych hobby. Coraz częściej można znaleźć tam produkty znanych projektantów. To, co udało się kupić naszej czytelniczce, z pewnością nie może przejść bez echa. 

Zobacz wideo Natalia Siwiec zapewniła córce atrakcje. Mia płacze i krzyczy

Wybrała się do lumpeksu i znalazła uroczą bluzeczkę dla córki. "Kiedy zobaczyłam markę ubrania, to zaniemówiłam z wrażenia"

Nasza czytelniczka zdradziła, że coraz chętniej rezygnuje z kupowania ubrań w popularnych sieciówkach, właśnie na rzecz sklepów z odzieżą używaną. Przyznaje, że na lumpeksowych wieszakach można znaleźć ubrania z popularnych sklepów takich jak np. H&M czy Zara. Matka trójki dzieci tłumaczy, że najczęściej kupuje ubrania dla dzieci ze względu na to, że dość szybko wyrastają z nich. 

Uwielbiam chodzić po lumpeksach. Prawie zawsze trafiam na perełki. Kupuję ubrania, które mają dobry skład. Czasami zdarza mi się wrócić też z czymś z sieciówek. Najbardziej lubię to, że nigdy nie wiem, na co trafię. Ta adrenalina przy dostawie ubrań jest nie do opisania. Najczęściej kupuje ubrania dla dzieci, bo pociechy dość szybko wyrastają z ciuszków

- przyznała matka i zdradziła, że ostatnia wyprawa do lumpeksu przeszła jej najśmielsze oczekiwania. Jak się okazuje, kobieta znalazła w sklepie prawdziwą perełkę - oryginalną bluzkę znanego projektanta mody Ralpha Laurena. 

Wczoraj wracałam ze sklepu spożywczego i postanowiłam na chwilkę wstąpić do pobliskiego lumpeksu. W oczy rzuciła mi się fuksjowa bluzeczka dziecięca. Kiedy zobaczyłam markę ubrania, to zaniemówiłam z wrażenia. Okazało się, że to oryginalny t-shirt Ralpha Laurena. Zapłaciłam za niego 8 złotych, a w sieci można znaleźć taki za ponad 200 złotych. Ale fart!

- wyznała matka i pokazała nam zdjęcia bluzki:

Pokazała co kupiła córce w lumpeksie. To bluzka od znanego projektanta. Cena szokuje. 'Ale fart'Pokazała co kupiła córce w lumpeksie. To bluzka od znanego projektanta. Cena szokuje. 'Ale fart' Archiwum prywatne

Pokazała co kupiła córce w lumpeksie. To bluzka od znanego projektanta. Cena szokuje. 'Ale fart'Pokazała co kupiła córce w lumpeksie. To bluzka od znanego projektanta. Cena szokuje. 'Ale fart' Archwium prywatne

'Dłużnicy uciekają. Dosłownie - zmieniają adres, ale też w alkohol, leki'"Teściowie naciskają na dziecko. Dla nas ważniejsza jest kariera. Presja męczy"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: