Roztrzaskał laptopa, bo mama zabroniła mu grać w ulubioną grę. Internauci stwierdzili, ze to jej wina

W sieci krąży nagranie, które sprawia, że niektórzy rodzice łapią się za głowę. Kilkunastoletni chłopiec chciał grać w Fortnite'a, popularną grę polegającą głównie na strzelaniu do wrogów, ale jego mama miała na ten temat inne zdanie.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na Gazeta.pl

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać agresywne zachowanie kilkunastoletniego chłopca po tym, jak mama kazała mu przerwać grę. Widać, że dziecko kompletnie nie potrafiło sobie poradzić ze złością i frustracją. Ucierpiał laptop mamy.

Disco polo podczas komunii. Internauci nie mogą uwierzyć, co śpiewały dzieci. 'Za chwilę będzie Cypis' Disco polo podczas komunii. Internauci nie mogą uwierzyć, co śpiewały dzieci

Chłopiec roztrzaskał laptopa

Nagranie zostało udostępnione na koncie latinahand73. Widać na nim kilkunastoletniego, postawnego chłopca, który ze złością ciska o ziemię laptopem swojej mamy. Filmik został opatrzony komentarzem: "Dzieciak rozbił laptopa swojej mamy, bo nie mógł grać w Fortnite'a".

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Internauci oburzeni zachowaniem dziecka

Nagranie zostało odtworzone ponad dwa miliony razy, doczekało się 28 tysięcy komentarzy. Internauci w większości byli oburzeni zachowaniem chłopca. Pisali też, co oni zrobiliby na miejscu poszkodowanej mamy:

Spokojnie wszedłbym do domu i zrobił dokładnie to samo z jego konsolą do gier. Potem sprzedałbym wszystko, co mu zostało, żeby zapłacić za laptopa. Nauczyłby się!
Nigdy więcej nie zagrałby w Fortnite'a

- pisali. Niektórzy stwierdzili, że za takie zachowanie dziecka odpowiedzialni są rodzice i prawdopodobnie ich błędy wychowawcze:

Jego mama najwyraźniej nigdy go nie karciła
 Fakt, że ten dzieciak miał w ogóle czelność pomyśleć o zrobieniu tego, nie mówiąc już o tym, że rzeczywiście to zrobił, oznacza, że ??nie ma szacunku dla rodziców. Warto się zastanowić dlaczego

- stwierdzili.

Spróbuj być mamą i zajmij się nim w domu, zanim trafi na ulicę w wieku 18 lat. Nie będziemy tacy mili. Ona jest problemem, nie dziecko

- napisał ktoś. Ktoś inny dodał:

Wychowałam czwórkę dzieci, wszystkie są już dorosłe, najmłodsze ma 30 lat. Nigdy nawet nie myślały o takim zachowywaniu się. W wieku 3 lat wiedziały, kto jest szefem!

Stella urodziła się siłami natury, całkowicie zdrowa. Kobieta z dwiema macicami urodziła zdrowe dziecko. "Jestem bardzo wdzięczna"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: