Kupili synowi Lamborghini na 10. urodziny "Ma też swój dom, ale nie jest rozpuszczony"

Muhammed Awal Mustapha ma zaledwie 10 lat, a posiada już własny dom i samochód. I to nie byle jaki! Rodzice na 10. urodziny kupili chłopcu Lamborghini za 300 tys. funtów, czyli niespełna 2 mln złotych!

Więcej historii mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Muhammed Awal Mustapha nazywany jest "najbogatszym dzieckiem w Afryce". Jego profile w mediach społecznościowych śledzi ponad milion osób, a wśród nich znajdują się znane na całym świecie domy mody - m.in. Gucci. Tata chłopca jest multimilionerem i opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym jego syn pozuje w żółtych butach na tle żółtego Lamborghini. To urodzinowy prezent od rodziców. Trzeba przyznać, że mają gest! 

Zobacz wideo Czy w tym szaleństwie jest metoda? Sprawdzamy Mercedesa Klasy G, który przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,5 s

"Ma też swój dom, ale nie jest rozpuszczony"

Dumny ojciec, napisał w podpisie do fotografii, że szczęście syna jest dla niego wystarczającym powodem, by żyć. 

Twój uśmiech jest naszym szczęściem, kochamy cię. Wszystkiego najlepszego synu z okazji 10. urodzin

- czytamy. 

 

Tata chłopca ma na imię Ismalia i jest prezesem Mompha Burea De Change w Nigerii. W mediach społecznościowych dumnie prezentuje swoje prywatne odrzutowce i luksusowe samochody. Posiada luksusowe mieszkania na całym świecie. Niektóre z nich kupił synowi.

 

Mama pokazała, co znalazła po powrocie.Zostawiła bliźniaczki na chwilę same. Pokazała, co zrobiły z mieszkaniem. "To koszmar, żeby to sprzątnąć"

Najmłodszy właściciel mieszkań, który ubiera się w Gucci. Zasługuje na wyróżnienie

- podkreślił kiedyś. Jednocześnie twierdzi, że chłopiec nie jest rozpuszczony i ciężko pracuje na swoje.

 

Nadała córce imię po ulubionej przekąsce. 'Będą jej dokuczać'Przy wyborze imienia dla córki inspirowała się jedzeniem. Internauci oburzeni

Więcej o: