Joanna Opozda sama utrzymuje rodzinę? Wróciła do pracy i wiadomo, ile zarabia

Joanna Opozda powróciła do obowiązków zawodowych po urodzeniu dziecka. Gwiazda podkreśla, że uwielbia spędzać czas z Vincentem, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że jest samodzielną matką. Jeden z tabloidów podsumował wynagrodzenie Opozdy.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Joanna Opozda: Mój wygląd zszedł na drugi plan. Najważniejsze jest zdrowie dziecka

Joanna Opozda wróciła do pracy po porodzie. "Sytuacja życiowa zmusiła mnie do tego"

Joanna Opozda niedawno pojawiła się na gali zakończenia Mastercard Off Camera 2022, gdzie po raz pierwszy opowiedziała, jak odnajduje się w roli matki. Zdradziła, że ze względu na liczne zmiany w życiu prywatnym nie może pozwolić sobie na kontynuację urlopu macierzyńskiego. Aktorka podkreśliła, że choć wolałaby spędzać czas z dzieckiem, to musiała już wrócić do obowiązków zawodowych, żeby mieć stały dochód. Przypomnijmy, że gwiazda złożyła pozew o rozwód z Królikowskim i nie ma jeszcze przyznanych żadnych alimentów. 

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety, jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę

- dodała Asia.

 

Joanna Opozda chętnie reklamuje produkty związane z macierzyństwem. Ile zarabia na współpracach?

Aktorka w dużej mierze utrzymuje się dzięki reklamom na Instagramie. Gwiazda sięga po wiele współprac, promując różne produkty i usługi, które z pewnością odciążają jej budżet domowy. Tabloid "Super Express" przyjrzał się jej zarobkom i przedstawił, ile miesięcznie może zrobić mama małego Vincenta.

Asia w ostatnim czasie zyskała blisko 150 tysięcy obserwatorów, a to wiąże się z tym, że jest w centrum zainteresowania reklamodawców i wyższymi kwotami. Za jeden post sponsorowany Opozda obecnie dostaje od 5 do 10 tysięcy złotych, co daje jej w przeciągu miesiąca blisko 50 tysięcy złotych z samych reklam. Każda współpraca ma jednak konkretne warunki i różne stawki. Do tego dochodzi także praca na planie zdjęciowym. 

Magda Stępień o szczegółach leczenia nowotworu u syna. 'Pierwszy taki przypadek na świecie'Magda Stępień o nowotworze syna. "Pierwszy taki przypadek na świecie"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: