Teściowa zgodziła się zająć dziećmi. Nie wiedziała, że jest nagrywana

Rodzice zostawili dzieci pod opieką teściowej. Kobieta nie wiedziała jednak, że przed domem jest monitoring, a mama ogląda jej poczynania w pracy. Na podjeździe doszło do niebezpiecznego incydentu.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do oglądania, publikowania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Początkowo zasłynęła dzięki układom tanecznym autorstwa celebrytów i nastolatek, ale obecnie można tam znaleźć wiele urozmaiconych treści. Są to m.in. zabawne scenki rodzaje, poradniki i tutoriale, relacje z podróży i wyjazdów, filmiki ze zwierzętami oraz materiały autorstwa rodziców.

Kamera zamontowana przed domem nagrała niebezpieczny incydent

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Pierwsza komuniaPrezenty na komunię. "Kiedyś była bombonierka, a teraz najlepiej samolot"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Dziadkowie bywają nieocenioną pomocą dla rodziców. Często chętnie zajmują się wnukami, kiedy mamy i ojcowie są w pracy lub gdy zdecydują się na wspólny wyjazd bez dzieci. Zdarza się jednak, że nadopiekuńczy rodzice odczuwają niepokój, kiedy ich pociech nie ma w pobliżu i starają się na różne sposoby zweryfikować, czy są bezpieczne. Jedna mama postanowiła podejrzeć w pracy, co uchwyciła kamera zamontowana przed ich domem. Była zaskoczona poczynaniami teściowej, a nagranie opublikowała na TikToku.

Babcia wyszła wraz z wnukami i psem na podjazd przed domem. Gdy postawiła wózek i na chwilę podeszła do zwierzęcia, dopiero po chwili zobaczyła, że jest spadek. Wózek toczył się w stronę trawy, ale na szczęście zdążyła go złapać. Do podobnej sytuacji doszło po chwili, gdy drugie dziecko wyjechało przed dom zabawkowym samochodem. Wówczas babcia popełniła ten sam błąd i podeszła do malca, gdy wózek z młodszym dzieckiem zaczął się toczyć w kierunku ulicy. Tym razem musiała biec w jego stronę, ale zdołała go zatrzymać.

Kiedy sprawdzasz, jak teściowa opiekuje się dziećmi, kiedy jesteś w pracy

- opisała nagranie mama.

Internauci, którzy obejrzeli filmik byli zaskoczeni jedną kwestią.

Ona nie wie, że wózki mają hamulce?

- zapytał jeden z rodziców.

Ktoś wyjaśnił jednak, że starsze modele nie mają. Być może dlatego babcia, nie wiedziała, jak go unieruchomić.

Uczniowie robią w szkołach pokazy mody. 'Robi się ciepło więc brzuchy na wierzch'Uczniowie robią w szkołach pokazy mody? "Robi się ciepło, więc brzuchy na wierzch"

Więcej o: