Zostawiła bliźniaczki na chwilę same. Pokazała, co zrobiły z mieszkaniem. "To koszmar, żeby to sprzątnąć"

Mama spuściła z oczu swoje córeczki na kilka chwil. Dziewczynki szybko znalazły sobie zajęcie, na które zapewne nie dostałyby zgody. "Kiedy zostawiasz dzieci same na 0,00001 sekundy..." - napisała jedna z internautek.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na Gazeta.pl

Każdy rodzic wie, że dłuższa chwila ciszy, gdy ma się w domu małe dzieci, może zwiastować kłopoty. Kiedy dzieci znajdą sobie bardzo angażujące zajęcie, ucichają kłótnie, płacze, marudzenie i śmiechy. Niestety często to angażujące zajęcie oznacza popsucie czegoś, zakazaną zabawę (typu rozrzucenie po podłodze znalezionego w kuchni jedzenia), rozsmarowanie kremu po meblach itp. Przekonali się o tym rodzice tych uroczych bliźniaczek. 

Matka z dzieckiem"Sąsiadka wyciągała ze świadczeń ponad 4 tysiące złotych. Praca jej szkodzi"

Mama na chwilę spuściła dzieci z oczu

Użytkowniczka TikToka, która funkcjonuje tam jako apsquare_peach udostępniła nagranie, na którym pokazała, co jej dzieci zrobiły w domu, gdy na kilka chwil spuściła je z oczu. Bliźniaczki znalazły sobie "ciekawe" zajęcie. Otworzyły krem, wysmarowały nim siebie i wszystko wokół: podłogę, kanapę, stoli, zabawki, a nawet leżącego na kanapie laptopa. 

Mama opatrzyła nagranie komentarzem: Świetnie się bawiły. My nie. Kosmetyk, który wpadł w ręce bliźniaczek to zapewne krem do pielęgnacji skóry i leczenia odparzeń pieluszkowych u dzieci. Jest gęsty, tłusty i bardzo trudno go zmyć.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Internauci współczuli rodzicom

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarze internautów, którzy chcieli wyrazić swoje współczucie, pocieszyć rodziców i zapewnić, że i im przytrafiały się podobne sytuacje. 

Zgaduję, że to Sudocrem? To koszmar, żeby to sprzątnąć

Miesiąc zajęło mi całkowite doczyszczenie sofy

Trudne zadanie dla mamy

Gdzie byłaś mamo?

Moje dziecko kiedyś zrobiło to samo

Kiedy zostawiasz dzieci same na 0.00001 sekundy...

- pisali.

Mama zapłaciła za strzyżenie dziecka 20 zł.Mama pokazała rachunek za strzyżenie dziecka. "Rozbawiło mnie to"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: