Komunijna stylizacja zszokowała internautów. Makijaż, welon i wielka suknia. "Myślałam, że to panna młoda"

Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej wzbudziły wśród internautów duże kontrowersje. Dziewczynka przystąpiła do sakramentu w gigantycznej kreacji i pełnym makijażu. "Nie potrafię sobie wyobrazić chodzenia w tym po kościele. Jak ona zdoła zająć miejsce w ławce?" - pisali.

Pierwsza Komunia Święta to dla osób wierzących ważne wydarzenie. Dzieci długo przygotowują się do przyjęcia sakramentu, zaś rodzice z wyprzedzeniem zajmują się organizacją przyjęcia. Niektórzy zamiast skromnych, rodzinnych uroczystości, wolą wyprawić imprezę w lokalu z cateringiem, piętrowym tortem i masą atrakcji. Sporą uwagę przykładają również do stylizacji dzieci, umawiając fryzjera i kupując strojne modele sukienek.

Komunijna stylizacja zszokowała internautów

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

KomuniaIle się daje na komunię? Utarło się, że między 300 a 500 zł, ale chrzestnych to nie obowiązuje

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na @naomiobrien_xxo TikTokerka opublikowała filmik ze zdjęciami z urządzonej z dużym przepychem Pierwszej Komunii Świętej jej kuzynki. Dziewczynka pozowała w wielkiej sukni w stylu księżniczki. Jej włosy były upięte w duży kok i przyczepiono do nich welon. Nie zabrakło również pełnego makijażu. Dopiero gdy stanęła obok dorosłej osoby, było widać, że to dziecko.

Nagranie wzbudziło wiele kontrowersji i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Niektórzy internauci przyznali, że początkowo byli przekonani, iż to zdjęcia ze ślubu. 

To chyba jakiś żart.
Wygląda, jakby miała jakieś 30 lat.
Musieli wydać na to fortunę.
Myślałem, że to ślub, a nie Pierwsza Komunia Święta.
Ja podczas swojej komunii miałam używaną sukienkę i tort dla pięciu osób.
Po co jej sztuczna opalenizna?
Nie potrafię sobie wyobrazić chodzenia w tym po kościele. Jak ona zdoła zająć miejsce w ławce?

- pisali zaskoczeni nadmiarem przepychu.

Wśród komentujących znalazły się jednak osoby, które uznały, że komunię ma się tylko raz w życiu i  jako dziewczynki również marzyły o rozłożystych kreacjach.

Ludzie hejtują, ale z drugiej strony wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, iż same o tym marzyłyśmy, gdy byłyśmy w wieku tej dziewczynki.
Byłam przekonana, że to panna młoda. Wygląda olśniewająco, ale aż trudno uwierzyć, że jest taka młoda.
Nie popieram malowania tak małych dzieci, ale uważam, że wygląda pięknie. Mam nadzieję, iż czuła się przez to szczęśliwa.

- twierdzili.

Urodziła w 23. tygodniu ciążyUrodziła w 23. tygodniu ciąży. Rączka dziecka była wielkości paznokcia ojca

Więcej o: