Eden Wood zasłynęła jako "mała miss". Mało kto pamięta jej traumatyczne dzieciństwo

Eden Wood to najsłynniejsza dziecięca miss i niekwestionowana królowa konkursów piękności. Dziewczynka od najmłodszych lat była poddawana ogromnej presji. Jej dzieciństwo śledziło tysiące fanów. Jak dzisiaj wygląda życie 17-letniej Eden Wood?

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Eden Wood to popularna mała miss. Dziewczynka była wręcz stworzona do udziału w dziecięcych konkursach piękności. Mała zawładnęła światem show-biznesu, kiedy mała zaledwie kilka lat. W ciągu kilku lat zdobyła ponad 300 tytułów i dorobiła się pokaźnego majątku. Widzowie pamiętają ją w roli Darli w "The Little Rascals Save the Day" oraz częstych występów w niezwykle popularnym w USA show "Toddlers & Tiaras".

Mała miss jest bohaterką książki "Od kołyski do korony", która obrazuje całe jej życie. Autorem książki jest mama dziewczynki, która była również jej stylistką, a także prywatna agentka. W publikacji pominięto drastyczne szczegóły dotyczące przygotowań do konkursów. Okraszono ją natomiast masą pozytywnych aspektów. Przedstawiono to tak, żeby każda dziewczynka chciałaby to przeżyć.

Zobacz wideo To ona została Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Eden Wood miała traumatyczne dzieciństwo, które zgotowała jej toksyczna matka?

Rodzice Eden, chcąc spełnić marzenie córki, zaczęli wysyłać ją na konkursy piękności. Niedługo później sami wpadli w wir popularności i robili wszystko, aby córka za wszelką cenę osiągała sukcesy. Zaczęli być idealistami. Podczas przygotowań do konkursów wkładali nie tylko czas, ale i pieniądze, które później zwracały się nawet pięciokrotnie. Determinacja matki Eden sprawiła, że kobieta stała się toksyczną matką. Z relacji dziecięcej miss wynika, że nosiła znamiona przemocy psychicznej i fizycznej.

Matka Eden podawała jej napoje energetyzujące, aby mała miała więcej energii. Zmuszała także córkę do ćwiczeń, które nie były odpowiednie dla małych dzieci. Biła dziewczynkę ręcznikiem po całym ciele, aby uodpornić ją na ból. Regularnie znęcała się nad córką psychicznie. Mówiła, że jest "małym g***em" i sugerowała, że wcale nie jest ładna, więc musi wziąć się za siebie. W 2013 roku Eden Wood ogłosiła koniec kariery i zniknęła z show-biznesu. Teraz przyszła pora na jej wielki powrót. Mała miss działa zarówno w modelingu, jak i w mediach społecznościowych. Niedawno dostała zaproszenie do popularnego show - "Next Big Thing". 

 

Toksyczna matka jest jak wampirzyca

Relacja córki z matką to jedna z najsilniejszych, jakiej człowiek może doświadczyć na tym świecie. Jednak, kiedy różnice charakterów są zbyt rażące, to wówczas może dojść do licznych spięć, które z czasem mogą przerodzić się w toksyczną relację.

Według tłumaczeń dr. Perpetua Neo toksyczna matka to wampirzyca energetyczna, która nie potrafi kochać swojego dziecka, ani się o nie troszczyć. Bez względu na to, jak często mówi, że jej na nim zależy. Nie ma żadnych skrupułów, by kogoś skrzywdzić. Rozkwita na uwadze i dramacie. Toksyczna matka nie radzi sobie z własnymi emocjami i ma wygórowane oczekiwania zarówno od siebie, jak i od swoich najbliższych. Co ją charakteryzuje?

  • obawia się samotności,
  • przejmuje się opinią innych,
  • zazdrości,
  • panicznie boi się o dzieci,
  • miała trudne dzieciństwo,
  • widzi tylko czubek swojego nosa,
  • nadmiernie martwi się o dziecko i kontroluje je,
  • wywołuje poczucie winy.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.