Chłopiec niósł obrączki. Nagle zadanie utrudnił mu pewien incydent. "Dzieci na imprezach to plaga szarańczy"

Młoda para chciała, aby chłopiec przyniósł im obrączki. Chociaż malec z początku entuzjastycznie podszedł do tego zadania, niespodziewanie zatrzymał się w połowie drogi. Sytuację próbował ratować kamerzysta.

Organizacja wesela i ślubu wiąże się z silnymi emocjami. Dla wielu par to jeden z najważniejszych dni w życiu, a przygotowują się do niego z dużym wyprzedzeniem, dbając o najmniejszy szczegół. Salę należy zarezerwować z dużym wyprzedzeniem, do tego dochodzi wybór sukni, dodatków, oprawy muzycznej, cateringu i przećwiczenie pierwszego tańca. Niestety, nawet gdy wszystko wydaje się zapięte na ostatni guzik, mały incydent potrafi zepsuć odbiór uroczystości. Przekonała się o tym pewna para, która chciała, aby mały chłopiec przyniósł im obrączki.

Chłopiec rzucił poduszką z obrączkami

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Kobieta podzieliła się swoją historiąByła w 20. tygodniu ciąży, kiedy spotkała chłopaka z liceum. Ślub odbył się błyskawicznie

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku @pokemyheart publikowane są zabawne filmiki o różnej tematyce. Jeden z nich przedstawia incydent, do którego doszło w kościele. Mały chłopiec miał zanieść młodej parze obrączki. Do tego zadania podszedł z dużym entuzjazmem, o czym świadczy jego szeroki uśmiech. Niestety, w połowie drogi zapomniał, na czym polegała jego rola i rzucił poduszką w stronę jednego z gości. W końcu interweniował kamerzysta, który odprowadził malca do ołtarza. Niestety, wówczas okazało się, że czego zabrakło.

Gdzie obrączki?!

- słychać pytanie.

Chociaż niektórzy decydują się na to, by małe dzieci niosły obrączki lub sypały kwiatki w kościele, istnieje wiele przeciwników takich pomysłów. Pod artykułami opublikowanymi na grupie facebookowej eDziecko.pl widać nawet głosy rodziców, którzy uważają, że w ogóle nie powinno się zapraszać dzieci na wesela.

Dzieci na imprezach to plaga szarańczy. W naszej rodzinie odbywają się wesela i inne imprezy Bez dzieci. Jak nie masz z kim zostawić dzieci, nie bierz udziału - proste.
Dzieci nie powinno być na weselach! To impreza dla dorosłych, a nie kinder party
Najlepiej nie zapraszać dzieci. Nocne zabawy I alkohol nie są dla nich.
Jestem przeciwna udziałowi dzieci w weselach. To imprezy dla dorosłych, zdecydowanie

- piszą.

Mama spontanicznie zatańczyła z dzieckiem na ulicy. Co za beztroska!Mama zaskoczyła przechodniów na ulicy. Nie można było oderwać od niej oczu

Więcej o: