Wyjątkowo duże dziecko ma cztery miesiące. Nosi ubranka na dziewięciomiesięczne, a urodził się jako wcześniak

Dzieci przychodzą na świat w różnych rozmiarach i kształtach. Te ciałka, które w jakiś sposób przekraczają normy, wzbudzają większe zainteresowanie. Szczególnie jeśli podczas ciąży i przedwczesnego porodu nic na to nie wskazuje.

Tak jest w przypadku trzeciego dziecka Jordan, matki  z Wielkiej Brytanii. Jej syn przyszedł na świat, ważąc ponad 4 kg, obecnie niemowlę ma 4 miesiące i nosi ubrania dla dzieci 9-miesięcznych.

Najmniejszy z całej trójki

Matka chłopca opublikowała w serwisie TikTok nagranie, na którym trzyma w ramionach masywnego chłopca, a to szybko stało się viralem. Jej post zobaczyło już prawie 50 tys. internautów. Większość z nich jest zachwycona synkiem Jordan:

Jest naprawdę wspaniały
Obłędny
Będzie z niego super obrońca

Jordan odpowiedziała na jeden z komentarzy i zdradziła, że chłopiec jest najmłodszy z całego rodzeństwa, urodził się również, jako wcześniak, jednak od początku był niezwykle duży. Zażartowała, że "nigdy nie przestanie rosnąć". 

Jordan ma jeszcze dwoje dzieci, 6 letnią Billie i rocznego chłopca. Całej rodzinie i każdemu dziecku, niezależnie od jego wagi, pozostaje życzyć zdrowia!

Duże dzieci, dużo radości

Często piszemy o mamach, które urodziły wyjątkowo pulchne dzieci. Nie zawsze kwestia masywności jest cechą dziedziczną, tak jak w przypadku mamy, która zaszła w ciążę w wieku 18 lat i podczas jej trwania niewiele przytyła. Noworodek urodził się maleńki, ale córka zaczęła niezwykle szybko zwiększać wagę.

Innym razem, mama porównała swoje naprawdę duże dziecko do... kuli do kręgli.

Małe czy duże, jak śpiewała Majka Jeżowska: Wszystkie dzieci nasze są. I wszystkie zasługują na zdrowie i dziecięcą radość.

Więcej o: