Joanna Opozda wraca do pracy po porodzie. "Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę"

Joanna Opozda podczas gali zakończenia Mastercard Off Camera 2022 po raz pierwszy opowiedziała o rodzicielstwa. Zdradziła, że ze względu na zmiany w życiu prywatnym nie może pozwolić sobie na kontynuację urlopu macierzyńskiego. - Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas - przyznała aktorka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Joanna Opozda pod koniec lutego powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak podaje WP Kobieta, żona Antoniego Królikowskiego urodziła za pomocą cesarskiego cięcia. Opozda przed świętami wielkanocnymi trafiła z synem do szpitala. Vincent dostał ostrej infekcji bakteryjnej i zajmowali się nim lekarze na oddziale patologii noworodka. Na szczęście w porę udało się pomóc dziecku. Teraz Asia udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie i zdradziła, jaki jest Vincent. Okazuje się, że powróciła także do obowiązków zawodowych. 

Zobacz wideo Joanna Opozda na Instagramie o stanie zdrowia syna

Joanna Opozda o synku: Vincent to nocny marek, lubi sobie głużyć i pokrzyczeć

Joanna Opozda w najnowszym wywiadzie opowiedziała, jak odnajduje się w roli świeżo upieczonej matki. Ostatnie tygodnie były dla niej dość trudne ze względu na sytuację rodzinną i konflikt z mężem. Na szczęście, Vincent jest spokojnym dzieckiem, które potrafi spać w nocy nawet cztery godziny, dlatego Opozda ma zdecydowanie więcej energii i chęci do życia. Jak każdy maluch, czasami pokazuje także "rogi" i wtedy aktorka mierzy się z prawdziwym obliczem rodzicielstwa. 

Vincent to nocny marek, lubi sobie głużyć i pokrzyczeć, zwłaszcza w nocy. Zasypia dość późno, ale jak już zaśnie, to potrafi przespać cztery godziny. Całkiem nieźle jak na dwumiesięcznego niemowlaka, bo słyszałam, że niektóre dzieci budzą się nawet co dwie godziny

- zdradziła Joanna Opozda.

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcia. Zdradziła coś, do czego mało kto przyznałby się w sieci (zdjęcie ilustracyjne)Żebrowska pokazała włosy dziecka. Posypały się rady od fanek. "Zrobić dredy"

Gwiazda przyznała, że choć wolałaby spędzać czas z dzieckiem, to musiała wrócić do obowiązków zawodowych, żeby mieć stały dochód. Przypomnijmy, że gwiazda złożyła pozew o rozwód z Królikowskim i nie ma jeszcze przyznanych żadnych alimentów. 

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety, jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę 

- dodała Asia.

 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: