Konturowała twarz i malowała usta w czasie porodu. "Chciałam wyglądać jak najlepiej"

Użytkowniczka TikToka o nicku @queenofrome4 opublikowała nagranie, na którym wyznała, że kiedy miała już 10-centymetrowe rozwarcie, zaczęła konturować twarz, aby wyglądać jak najlepiej w czasie porodu. Jej filmik obejrzało niespełna pół miliona osób.

Więcej historii mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Mama z Nowego Orleanu, która funkcjonuje na TikToku jako @queenofrome4, opublikowała nagranie wprost ze szpitala. Jeszcze chwilę przed porodem wyciągnęła z torby kosmetyczkę i zrobiła sobie pełen makijaż. Nie było to zaskoczeniem dla użytkowników aplikacji, którzy podobne historie słyszeli już wielokrotnie. Mamy zdradzały w innych nagraniach, że kiedy zaczynał się poród, plotły sobie warkoczyki lub poprawiały makijaż, żeby dobrze wyglądać na pierwszych zdjęciach z dzieckiem. 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Zrobiła pełen makijaż w czasie porodu

Na początku nagrania widzimy, jak kobieta leży na szpitalnym łóżku bez makijażu. Trzy sekundy później jej twarz jest wykonturowana, usta pomalowane, a na powiekach ma nałożone cienie. W trakcie poprawiania wyglądu miała już 10-centymetrowe rozwarcie. Wiele mam nie kryło zaskoczenia, że kobieta miała siłę, żeby się malować.

10 cm i myślałaś jeszcze o makijażu? Serio, ty to masz siłę

- czytamy w komentarzach. Kobieta odpowiedziała, że skorzystała ze znieczulenia zewnątrzoponowemu, dzięki czemu nie czuła bólu. 

@queenofrome4 nie tylko opublikowała nagranie przed porodem, ale również, zanim dziecko przyszło na świat, odpowiadała na komentarze.

Wszystko jest już gotowe. Czekamy tylko aż ułoży główkę w odpowiedniej pozycji

- relacjonowała.

Więcej o: