"Mała miss" nie żyje, miała niewiele ponad 16 lat. Jej uśmiech był kultowy

Nie żyje Kailia Posey. Uczestniczka programu "Mała piękność" odebrała sobie życie w wieku 16 lat. Cały świat znał jej uśmiech. Miała przed sobą przyszłość pełną światła, niestety coś sprawiło, że nie chciała jej doświadczyć.

O śmierci Kailli poinformowała jej matka, Marcy Posey Gatterman. Rodzina jest oszołomiona stratą i pogrążona w żałobie.

Nie mam słów ani myśli. Moja piękna córeczka odeszła. Proszę, uszanujcie naszą prywatność, gdy opłakujemy utratę Kailii. Moja kochana na zawsze.

"Zdecydowała o zakończeniu swojego życia"

Według nieoficjalnych doniesień 16-letnia dziewczyna miała odebrać sobie życie. Jej zwłoki znaleziono w samochodzie w Birch Bay State Park w stanie Waszyngton. Rodzina potwierdziła doniesienia mediów:

 Chociaż była odnoszącą sukcesy nastolatką ze świetlaną przyszłością, niestety w pewnym momencie zdecydowała o zakończeniu swojego życia na Ziemi.

Kailla odnosiła dalsze sukcesy w modelingu, pasjonowała się również lotnictwem. Kilka dni przed śmiercią dziewczyna bawiła się na swoim balu maturalnym, 1 maja jej matka wstawiła zdjęcie roześmianej Kailli w sukni balowej:

Piękna nastolatka, która karierę zaczynała jako 5-latka w popularnym show TLC "Mała piękność" prowadziła konto na Instagramie, na którym dzieliła się swoją zawodową i prywatną drogą. Trudno sobie wyobrazić, jak głęboko musiała być w niej ukryta ciemność, która poprowadziła ją ku ostatecznym krokom.

Od uśmiechniętej, beztroskiej, radosnej dziewczynki, której uśmiech pokochał cały świat do wspaniałej, pięknej dziewczyny, która nie chciała dłużej żyć.

 
 
Więcej o: