Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z porodówki. Świętuje wyjątkową okazję

Anna Lewandowska niezmiennie inspiruje i zachwyca rzesze odbiorczyń. Polacy trenują z Anią, jedzą z nią i podziwiają Jej stylizacje. Kobiety, matki przede wszystkim czekają na obrazki z jej macierzyńskiej drogi.

Ostatnie jej zdjęcia wzruszyło i zachwyciło, choć zostało zrobione 5 lat temu. Trenerka podzieliła się zdjęciem wykonanym na porodówce, z momentu kiedy pierwszy raz trzymała w ramionach maleńką Klarę. Post wstawiła przy okazji celebrowania piątych urodzin dziewczynki.

W opisie zwróciła się do córki w czułych słowach:

Nigdy nie zapomnimy momentu, w którym trzymaliśmy cię w ramionach po raz pierwszy. Byłaś taka malutka! Szczęśliwych 5 urodzin! Kochamy cię (...)
 

"Moja mała calineczka"

Anna i Robert Lewandowscy są rodzicami dwójki dzieci, 5 -letniej Klary i 2-letniej Laury. Choć dzielą się z fanami, portretami z życia rodzinnego, do tej pory starali się zakrywać twarze dziewczynek. W ostatnich relacjach mniej jest tajemnicy, więcej kadrów z dziećmi.

Przy okazji dzisiejszego święta Anna podzieliła się w relacjach zdjęciem tortu dla małej Klary oraz wspomnieniem sprzed 2 lat, kiedy młodsza Laura była jeszcze w brzuchu trenerki.

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciem tortu dla małej Klary.Anna Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciem tortu dla małej Klary. Instagram/ annalewandowskahpba

Ten czuły kadr pochodzi sprzed 2 lat.Ten czuły kadr pochodzi sprzed 2 lat. Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

"Ale ten czas leci"

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, życzeń dla Klary. Wśród nich życzenia od Agaty Rubik:

Ale ten czas leci! Najlepszego dla Klary i dla Ciebie, Aniu

Również Klaudii Halejcio, czy Pauliny Krupińskiej:

Piękne zdjęcie. Sto lat dla Klarci

Redakcja eDziecka również dołącza się do życzeń!

Zobacz wideo
Więcej o: