Ida Nowakowska chce mieć dużą rodzinę. Padła konkretna liczba dzieci. Spore zaskoczenie

Ida Nowakowska niespełna rok temu została mamą. Prezenterka TVP wielokrotnie powtarzała, że macierzyństwo to dla niej najpiękniejszy dar. Teraz w programie na TVP Kobieta mówi o pragnieniach związanych z posiadaniem dużej rodziny. - Miłość i poczucie bezpieczeństwa są w rodzinie najważniejsze - tłumaczy Ida.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Ida Nowakowska to znana polska prezenterka telewizyjna. W zeszłym roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda stara się już od pierwszych dni życia pociechy, przekazywać mu takie wartości, jak chociażby przywiązanie do religijności. Nowakowska jest głęboko wierzącą osobą. Nic dziwnego, że chce spełniać się w roli matki i pragnie o dużej rodzinie.  

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska o macierzyństwie: "Pragnę mieć dużą rodzinę, ale przede wszystkim silną duchem."

Ida Nowakowska spełnia się w roli mamy i chętnie pokazuje się z niespełna rocznym synkiem. Ida nie należy do mam, które po porodzie poświęcają swój czas wyłącznie dziecku. Mimo licznych obowiązków 30-latka chce pogodzić karierę i macierzyństwo. Trzeba przyznać, że świetnie sobie z tym radzi. W programie "Taka jak ty" tłumaczyła, że jej marzenie jest posiadać dużą rodzinę. 

Pragnę mieć dużą rodzinę, ale przede wszystkim silną duchem. Marzę o rodzinie, w której każdy jest dla drugiej osoby podporą. W której wszyscy pomagają sobie wzajemnie. Miłość i poczucie bezpieczeństwa są w rodzinie najważniejsze

- przyznała prezenterka. Nieco później padła nawet konkretna liczba. Dla niektórych może to być spore zaskoczenie. 

Bardzo chcieliśmy mieć dziecko. Mój mąż już chciałby mieć siódemkę. Na pewno chcielibyśmy mieć więcej dzieci, więc zobaczymy, jak to będzie

- dodała Ida. 

 

Ida Nowakowska: Głęboko wierzę, że wszystko jest po coś

Ida Nowakowska wielokrotnie powtarzała, że bardzo chciałaby zostać matką. Jakiś czas temu w rozmowie z "Party" przyznała, że dość długo starała się z mężem o pierwszego potomka. Dodała jednak, że macierzyństwo zostawia w rękach Boga i wierzy, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś

- mówiła Nowakowska.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: