Magda Stępień przedstawia koszty leczenia nowotworu u syna. "Trzeba wytrwać"

Magda Stępień jakiś czas temu poinformowała, że u jej syna wykryto bardzo rzadki nowotwór wątroby. Celebrytka zorganizowała zbiórkę pieniężną i wyleciała z synem na leczenie do Izraela. Teraz pokazała faktury i opowiedziała o kosztach leczenia dziecka. - Jakoś trzeba sobie dać radę, aby wytrwać do końca - tłumaczyła modelka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Magda Stępień kilka miesięcy temu poinformowała o poważnej chorobie 6-miesięcznego syna. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka pokazała wówczas zdjęcie z synem, na którym miała w oczach. W poruszającym wpisie Instagramie oznajmiła, że mały Oliwier ma nowotwór. - Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór - bardzo rzadko występujący guz wątroby - napisała wówczas Stępień.

Zobacz wideo Magda Stępień tłumaczy, na co wydała pieniądze ze zbiórki na leczenie syna

Magda Stępień informuje, ile kosztuje leczenie syna. Nawiązuje do Jakuba Rzeźniczaka. "Wierzę, że tym razem nie zawiedzie Oliwiera"

Magda Stępień po raz kolejny zabrała głos w mediach społecznościowych, gdzie poruszyła temat zbiórki pieniężnej na leczenie jej ukochanego syna. Modelka przyznała, że życie w Izraelu jest bardzo drogie. 

Jesteśmy tutaj już prawie trzy miesiące. Życie jest bardzo drogie w Izraelu, myślę, że wiele osób sobie zdaje z tego sprawę. Ale to nie ważne, jakoś trzeba sobie dać radę, aby wytrwać do końca. Przedstawiono nam kolejną kalkulację kosztów leczenia

- poinformowała.

Magda Stępień przedstawia koszty leczenia nowotwora u syna. 'Trzeba wytrwać'Magda Stępień przedstawia koszty leczenia nowotwora u syna. 'Trzeba wytrwać' Instagram, screen: @magdalena__stepien

Załączyła także dowody na to, że zebrane pieniądze zostały przekazane na leczenie Oliwiera. Modelka zapewniła, że wie, jakie są dalsze koszty leczenia jej synka. Przedstawiła je także ojcu dziecka, który wcześniej zaznaczał, że pomoże, jeśli będzie wiedział odpowiednio wcześnie.

Przedstawiono nam kolejną kalkulację kosztów leczenia Oliwiera. Również wam ją załączę. Została ona wyceniona na 80 tys. dolarów. [...] Ja tym razem wystarczająco wcześnie przekazałam informacje Kubie [...] jaki będzie teraz koszt leczenia, tak żeby miał wystarczająco czasu, żeby się odnieść, ile będzie w stanie nam pomóc i jak nam pomoże. [...] Wierzę, że tym razem nie zawiedzie Oliwiera.

- powiedziała na Instastories.

Magda Stępień przedstawia koszty leczenia nowotwora u syna. 'Trzeba wytrwać'Magda Stępień przedstawia koszty leczenia nowotwora u syna. 'Trzeba wytrwać' Instagram, screen: @magdalena__stepien

Skany mózgu zaatakowanego przez nowotwórPonad 100 uczniów jednej szkoły choruje na raka mózgu. "Potrzebne jest śledztwo"

Dziecięce nowotwory da się wyleczyć. Wszystko zależy od tego, w jakim stadium choroby mały pacjent otrzymuje pomoc

Szacuje się, że każdego roku w Polsce przerażającą diagnozę stawia się około 1200-1300 dzieciom. Szybko rozpoznane objawy oraz odpowiednio wczesna diagnoza, to klucz do skutecznego leczenia guza. Nawet najmniejsza zwłoka w leczeniu może dramatycznie pogorszyć stan dziecka. Niestety wiele nowotworów u małych pacjentów jest rozpoznawanych dopiero w zaawansowanym stadium klinicznym. Zbyt późne wykrycie prowadzi do powstawania przerzutów i zmniejsza szanse na przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego oraz wymusza konieczność zastosowania agresywnej chemioterapii.

Ciąża trzonowaNowotwór. W wieku 29 lat zachorowała na raka, bo zaszła w ciążę

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: