Roksana Węgiel kończy edukację? "Szkoła trochę mi przeszkadza"

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. Po spektakularnym sukcesie na Eurowizji Junior oraz "The Voice Kids" nie zwalnia tempa. Jej ostatnie oświadczenie wywołało sporo kontrowersji.

Roksana Węgiel jest inspiracją dla wielu młodych ludzi. Dość rzec, że na oficjalnym Instagramie wokalistka zebrała ponad 1 mln obserwatorów. Młode dziewczyny piszą, że są jej oddanymi fankami i czerpią wzorce z jej osoby. W kontekście ostatniej wypowiedzi młodej celebrytki może to być zjawisko fatalne w skutkach.

W niedawno udzielonym wywiadzie dla jednego z portali Roksana wyraziła niechęć do kontynuowania edukacji wyższej, przynajmniej w najbliższej przyszłości:

Myślę, że skończę szkołę średnią takim trybem, na pewno maturę chcę zdać. Na studia się nie wybieram na pewno od razu, ale jak będę miała maturę, to przecież mogę iść na studia nawet na starość.
Zobacz wideo Roksana Węgiel nową prowadząca "You Can Dance".

Roksana Węgiel o szkole średniej

W dalszej części wypowiedzi dziewczyna stwierdziła, że szkoła średnia, którą obecnie musi ukończyć, trochę jej przeszkadza. Przypomnijmy, że Roksana ma dopiero 17 lat, więc jej obowiązek szkolny potrwa jeszcze chwilę.

Życzymy wytrwałości i pokładamy nadzieję, że wykształcenie znajdzie się nieco wyżej na liście priorytetów idolki milionów polskich nastolatek i nastolatków. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.