Dziecko zrobiło psikus na tacie. Ojciec starał się trzymać nerwy na wodzy

Nagranie, na którym dziecko zamyka swojego tatę na osiedlu mieszkalnym, okazało się hitem TikToka. Ojciec uroczo starał się przekonać syna do otwarcia furki. Z kolei chłopiec był zachwycony całą sytuacją. - Każdy musi obejrzeć to z dźwiękiem - przekonuje w komentarzu jeden z internautów.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

TikTok to aplikacja, która cieszy się niezwykłą popularnością na całym świecie. Przypomina on Snapchata w połączeniu ze Spotify, który pozwala na tworzenie krótkich nagrań zmiksowanych z popularnymi utworami muzycznymi. Każdego dnia miliony użytkowników nagrywają i oglądają filmiki, które pojawiają się w aplikacji. Tym razem zabawny filmik zamieścił na TikuToku pewien tata, który na własnej skórze przekonał się, jak zadziorne potrafią być małe dzieci. 

Zobacz wideo Podziarany Tata i pytania o dzieci [Baby Shower]

Dziecko zatrzasnęło tatę na osiedlu. Ojciec spanikował, ale próbował to ukryć

Rodzice coraz częściej publikują w sieci zabawne filmiki, które przedstawiają przeróżne sytuacje z dziećmi. Pewien tata wstawił na TikToka wideo, na którym jego syn zamyka go na osiedlu mieszkalnym i sam uroczo biegnie przed siebie. Widać, że dziecko jest zadowolone z tego, jaki psikus zrobiło swojemu tacie. Choć ojciec cały czas się śmieje, to z pewnością pojawiła się u niego lekka obawa, czy chłopiec zechce otworzyć mu furtkę. 

Brama była otwarta. Syn postanowił zamknąć ją tuż przede mną. Teraz nie mogę iść do niego

- tłumaczył pod nagraniem ojciec.

Internauta: "Najlepszy duet to tata i syn"

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internautów rozśmieszyła sytuacja, szczególnie to, w jaki sposób ojciec odebrał uroczy żart dziecka. Nie pojawiła się panika, ani krzyk. Użytkownicy TikToka byli ciekawi, jak finalnie zareagował chłopiec na prośbę swojego taty - otworzył kurtkę swojemu ojcu, czy tak go zostawił?

Zdecydowanie będzie to jeden z sytuacji typu "nie mówimy o tym mamusi"
Wypuścił, czy musiałeś inaczej kombinować?
Z takim dzieckiem nie ma nudy! Twoja reakcja jest świetna!
Każdy musi obejrzeć to z dźwiękiem!
Najlepszy duet to tata i syn

- czytamy w komentarzach. 

Nie wiedział, że zona nagrywa jego taniec.Tata nie miał pojęcia, że jest nagrywany. Mama pokazała, co robił w łazience

Więcej o: