Tata nie miał pojęcia, że jest nagrywany. Mama pokazała, co robił w łazience

Mężczyzna skoncentrował się na muzyce, ruchach i dziecku. Nie zwracał uwagi na żonę, która filmowała jego "występ". Dziecko było zachwycone całą sytuacją, a internauci filmikiem, który powstał.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

TikTok daje młodym rodzicom wiele możliwości. Mogą nagrywać krótkie filmiki ze swoimi dziećmi i dzielić się z nimi w sieci. Pojawiają się zabawne, wzruszające, czasem szokujące nagrania z dziećmi w roli głównej. Na szczególną uwagę zasługują te, w których występują tatusiowie ze swoimi pociechami. 

Rodzice helikoptery są nadopiekuńczyHelikopterowi rodzice nie wiedzą, że wyrządzają dziecku krzywdę

Taka tańczy z córką w łazience

Influencerka Abbie Herbert często na swoim koncie publikuje nagrania, na których pokazuje ważne i zabawne momenty z życia swojej rodziny, na którą na razie składają się: mąż Josh i córka Poot. Para planuje powiększenie rodziny. Kobieta udostępniła niedawno niezwykłe nagranie, które powstało w łazience, w jej domu. Widać na nim tańczącego przed lustrem tatę, który trzyma córeczkę w nosidełku. Dziewczynka jest zachwycona. Śmieje się i przebiera nóżkami. 

Nie miał pojęcia, że go nagrywam

- powiedziała autorka nagrania, mama uroczej Poot. W komentarzach napisała, że mężczyzna widział podobne nagrania na TikToku i próbował sam takie stworzyć, ale nie miał śmiałości go opublikować. W czasie jednej z porób, nagrała go mama dziewczynki. 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy rozbawionych i wzruszonych internautów. Pisali:  

Tak bardzo rozśmieszył dziecko!
Śmiech dziecka jest cudowny!
Są wspaniali!
Szczęśliwe dziecko, słodki tatuś
Tytuł taty roku wędruje do tego faceta!

W Polsce coraz więcej rodziców rezygnuje z chrztu dziecka."Utrzymuję kontakt ze znajomymi tylko dlatego, że jestem chrzestną ich dziecka. Nic już nas nie łączy"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: