Katarzyna Sokołowska jest już w drugim trymestrze ciąży. Tabloid zdradza płeć dziecka

Katarzyna Sokołowska niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Tabloid ustalił, jaka jest płeć pociechy. Wiadomo także, w którym miesiącu ciąży jest jurorka "Top Model".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Katarzyna Sokołowska to znana polska reżyserka pokazów mody. Jurorka "Top Model" zaszła w ciążę mając 49 lat i zdecydowała się na późne macierzyństwo. Celebrytka zapewniła, że ciąża to dla niej prawdziwy cud. 

Cuda się zdarzają. Alleluja!

- napisała w Wielkanoc pod wakacyjnymi zdjęciami, na których pozuje z ciążowymi krągłościami.  

Zobacz wideo Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci. "Bałam się o tym mówić"

Ujawniono płeć dziecka Katarzyny Sokołowskiej. "Matkuję już od dawna"

Katarzyna Sokołowska jak na razie zdradza mało szczegółów o swoich stanie błogosławionym. Ostatnio celebrytka pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" w związku z 11. edycją "Top Model". W trakcie programu śniadaniowego została zapytana o samopoczucie. 

Mam wrażenie, że matkuję już od dawna, więc ja do tej roli czuję się naprawdę dobrze przygotowana, aczkolwiek zdarzył się cud. Mówię o tym głośno, więc teraz mogę o tym mówić i chcę o tym mówić, i dzielić się tym

- mówiła wówczas Sokołowska. Teraz dwutygodnik "Party" ujawnia płeć dziecka. Wiadomo także, w którym miesiącu ciąży jest jurorka "Top Model".

Jest już w szóstym miesiącu ciąży i w wakacje razem z partnerem Arturem Kozieją powitają na świecie syna

 - czytamy na łamach dwutygodnika "Party". Okazuje się, że ciężarna nie planuje dłuższego wypoczynku. W najbliższych tygodniach czeka ją wiele pracy na planie związanej z programem "Top Model". 

Przyszła mama nie planuje teraz urlopu. Zdjęcia do "Top Model" ruszają w maju, więc przed porodem jurorka zdąży nakręcić wszystkie odcinki

 - dodaje tabloid. Jesienią, podczas emisji show, Sokołowska będzie już świeżo upieczoną mamusią. 

Ewa Farna pokazała odważne zdjęcia rozstępów i cellulitu. 'Rzeczywistość'Ewa Farna pokazała odważne zdjęcia rozstępów i cellulitu. "Rzeczywistość"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: