Katarzyna Sokołowska urodzi dziecko w wieku 49 lat. Fanka: "To skrajny egoizm"

Katarzyna Sokołowska zdecydowała się na późne macierzyństwo. Celebrytka zapewniła, że zajście w ciążę to dla niej prawdziwy cud. Internauci cieszą się szczęściem reżyserki pokazów, jednak są też tacy, którzy nie podzielają jej radości. - Szkoda, że ginekolodzy nie podzielają takiego entuzjazmu. Zachodzenie w ciążę w tym wieku, to skrajna nieodpowiedzialność i czysty egoizm - tłumaczy jedna z fanek pod jej najnowszym wpisem na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Katarzyna Sokołowska to znana polska reżyserka pokazów mody. Jurorka "Top Model" w Wielkanoc poinformowała, że wspólnie z partnerem spodziewają się pierwszego dziecka. Przy okazji zamieściła zdjęcie, na którym pozuje na plaży owinięta w pareo i pokazuje ciążowy brzuszek, który jest już sporych rozmiarów.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio obnaża uroki macierzyńska. „Nie jest łatwo"

Katarzyna Sokołowska pozuje w ciążowym brzuchem i zwraca się do fanów: "Życzyłabym sobie, żeby każdy obecny i przyszły rodzic czuł to co ja teraz czuję"

Katarzyna Sokołowska zaszła w ciążę w wieku 49 lat. Jak sama przyznała, to dla niej prawdziwy cud. W najnowszym wpisie na Instagramie podziękowała fanom za wszystkie gratulacje i słowa uznania. Zapewniła, że jest bardzo szczęśliwa.

Kochani, dokładnie tydzień temu podzieliliśmy się z wami najpiękniejszą na świecie wiadomością. Dostaliśmy tysiące wspaniałych wpisów, listów i gratulacji. Nie jestem w stanie podziękować indywidualnie za każde Wasze ciepłe i kochane słowo! Piszę zatem tutaj: dziękujemy! Życzyłabym sobie, żeby każdy obecny i przyszły rodzic czuł to co ja teraz czuję

- napisała pod zdjęciem Sokołowska. 

 

Internautka: "Szkoda, że ginekolodzy nie podzielają takiego entuzjazmu"

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani skomplementowali urocze zdjęcia z czworonogami i przyznali, że Kasia z pewnością będzie świetną matką. Inni tłumaczyli, że stan błogosławiony zdecydowani jej służy. Znalazły się też matki, które podzieliły się własnymi doświadczeniami związanymi z późnym rodzicielstwem.

Dzieci powinny mieć tak wspaniałych rodziców!
Pani Kasiu wiem, co pani czuje, ja miałam 39 lat, kiedy urodziłam moją śliczną córeczkę. Dzisiaj ma prawie 18 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Trzymam kciuki by wszystko się udało!
Życzę sobie takiej samej wiadomości, jaką przekazała nam Pani. Mam 40 lat i od dwóch lat walczmy o cud. Dała nam Pani nadzieję, której czasem zaczyna brakować.
Kasiu zasługujesz na wszystkie cudy świata.
Pięknie pani wygląda. Ciąża dodaje uroku. Dwa razy byłam w ciąży, to najpiękniejsze co kobieta może doświadczyć. Późne macierzyństwo ma swoje uroki, wiem, bo mając 38 lat drugi raz rodziłam i to było piękne, bo dopiero po 14 latach zaszłam w ciąże. I to wtedy kiedy już się pogodziłam, że moja córka będzie jedynaczką. Teraz mam dwoje najcudowniejszych dzieci na świecie 

- pisali internauci. Znaleźli się też tacy obserwatorzy, którzy nie kryli faktu związanego z tym, że Kasia Sokołowska zdecydowała się na późne rodzicielstwo. Internauci podkreślili, że to "skrajna nieodpowiedzialność i "czysty egoizm". Choć ich wypowiedzi nie są optymistyczne, to jednak życzą celebrytce szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrowia. 

Szkoda, że ginekolodzy nie podzielają takiego entuzjazmu. Zachodzenie w ciążę w tym wieku, to skrajna nieodpowiedzialność i czysty egoizm. Mimo tego, życzę jak najwięcej zdrowia i szczęśliwego rozwiązania.
Ja jednak w wieku 49 lat wolałabym być babcią, a nie mamą. 
Macierzyństwo w tym wieku to skrajny egoizm!
Proszę podać mi chociaż jeden urok z rodzenia dziecka w tym wieku

- czytamy w komentarzach. 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: