Tata naśladował niemowlę. Jego mimika zachwyciła internautów. "Jak on to dobrze pokazuje!"

Rodziców śmieszyły miny ich dziecka. Postanowili je sparodiować i pokazać na TikToku. Filmik z ojcem w roli niemowlaka stał się prawdziwym hitem. "Moment, w którym uśmiechnął się podczas snu był bezbłędny" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do oglądania, wysyłania znajomym i nagrywania krótkich filmików. Zasłynęła za sprawą celebrytów oraz naśladujących ich nastolatków, którzy publikowali na TikToku fragmenty nagrań przestawiających układy taneczne. Z czasem przybyło tam jednak o wiele więcej treści o różnej tematyce. Obecnie w aplikacji znajdziemy poradniki i tutoriale, relacje z różnego rodzaju wydarzeń i podróży, fragmenty znanych filmów i seriali oraz materiały nagrywane przez rodziców. 

Tata parodiował swoje dziecko

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Wpadka na ślubieMarzyła o wielkim wejściu na ślubie. Nagle na welon nadepnął chłopiec

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku @thechavezfamilyy para dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci. Filmiki są zwykle humorystyczne i pokazują różne sytuacje, z którymi muszą zmagać się rodzice w życiu codziennym. Na jednym z nagrań postanowili zaprezentować miny, które robi niemowlę. W rolę dziecka wczuł się tata, zaś mama nagrywała jego poczynania.

Mężczyzna marszczył nos, krzywił się, podkulał nogi, gdy zabierano mu kocyk i poruszał się, jak niemowlę. Jego gra aktorska bardzo spodobała się internautom, a filmik obejrzały prawie dwa miliony osób. Pojawiła się także pod nim masa komentarzy. Niektórzy byli zaskoczeni, że wiele reakcji nagranych przez mężczyznę zaobserwowali również u swoich własnych dzieci.

Jeny, jak on to dobrze pokazuje!
Jeszcze wywracanie oczami i oczy otwarte podczas snu.
Ja bym jeszcze trochę dograła, np. jak ciągnie się za włosy i płacze.
Moment, w którym uśmiechnął się podczas snu był bezbłędny
Czy my wszyscy mamy to samo niemowlę?
Najbardziej rozbawił mnie moment z oddychaniem.
Moje dziecko robi dokładnie takie same miny. Myślałam, że jest oryginalne i wyjątkowe pod tym względem, ale ten filmik udowodnił mi, że byłam w błędzie.
Jakim cudem udało mu się nie roześmiać podczas kręcenia tych wszystkich scen?
Mnie najbardziej rozbawił początek!

- pisali.

Szli z niemowlęciem po zamarzniętym jeziorze. Nagle lód pękł. 'Dziecko z helikoptera wyglądało na lalkę'Szli z niemowlęciem po zamarzniętym jeziorze. Nagle lód pękł i wpadli do wody

Więcej o: