Maffashion zdradza, jak wyglądał seks po porodzie. "Gdy kobieta rodzi, to działają u niej hormony"

Maffashion w najnowszym wywiadzie wróciła do wspomnień z czasu połogu. Blogerka odpowiedziała na pytania dotyczące ciąży i seksu z Sebastianem Fabijańskim. - Poszłam w oddawanie bliskości i uwagi dziecku, więc częstotliwość zbliżeń z partnerem oczywiście się zmieniła - przyznała.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska i jej partner Sebastian Fabijańskim w 2020 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Mały Bastian jest oczkiem w głowie rodziców. Szczęśliwi rodzice chętnie pokazują małego w mediach społecznościowych. Teraz Julia opowiada o macierzyństwie w najnowszym wywiadzie. Porusza kwestie seksu po porodzie

Zobacz wideo Co zaskoczyło Maffashion w macierzyństwie? "To jest loteria, jaki ten dzidziuś będzie"

Maffashion o połogu: "Emocje przenosi się na dziecko, na tę bliskość, więc mniej potrzebuje jej od partnera"

Maffashion ostatnio udzieliła wywiadu serwisowi Ofemin, w którym wspomniała o momencie, kiedy przechodziła przez połóg. Blogerka zapewniła, że ciąża od początku była planowana. Trudny czas po narodzeniu dziecka sprawił, że zanikło jej życie seksualne. Maffashion przyznała, że była ciągle zmęczona, bo każdą chwilę przeznaczała na opiekę i bliskość z synem. Podkreśliła, że sama jest zwolenniczką budowania napięcia w łóżku, jednak w tamtym momencie było to zwyczajnie niemożliwe. 

Od razu po ciąży czułam się osobą seksualną. Wiadomo, gdy kobieta rodzi, to działają u niej hormony. Te emocje przenosi się na dziecko, na tę bliskość, więc mniej potrzebuje jej od partnera. Plus dochodzi oczywiście połóg. Ja poszłam w oddawanie bliskości i uwagi dziecku, więc częstotliwość zbliżeń z partnerem oczywiście się zmieniła. No i przez zmęczenie, powiedzmy sobie szczerze. Lubię też, jak jest klimat, jakieś budowanie napięcia, chyba zresztą większość kobiet tak ma. A tutaj teraz nie ma na to przestrzeni

- zdradziła Julia. 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o:
Copyright © Agora SA