Joanna Opozda ma niepokojące informacje o stanie zdrowia syna. "Czekają nas poważne i bolesne badania"

Joanna Opozda opublikowała na Instagramie zdjęcie z Vincentem. Jedna z fanek zapytała, jak czuje się maluszek. Aktorka odpowiedziała jej. Wspomniała o "bolesnych badaniach".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Joanna Opozda przed świętami trafiła z synem do szpitala. Vincent dostał ostrej infekcji bakteryjnej i zajmowali się nim lekarze na oddziale patologii noworodka. Na szczęście w porę udało się pomóc dziecku. Asia poinformowała, że wyszli już ze szpitala. Przy okazji podziękowała za pomoc swoim przyjaciołom. Okazuje się, że to nie koniec leczenia dziecka. 

Zobacz wideo Joanna Opozda na Instagramie o stanie zdrowia syna

Joanna Opozda o stanie zdrowia synka. "Ufam, że będzie dobrze"

Joanna Opozda tuż po porodzie postanowiła ograniczyć aktywność w mediach społecznościowych i skupiła się wyłącznie na dziecku. Czasami stara się jednak informować fanów, jak odnajduje się w roli mamy. Niedawno wrzuciła post, w którym zareklamowała produkty dla dzieci. Przy okazji zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie z synkiem. Jedna z fanek zapytała pod wpisem, jak czuje się mały Vincent:

A jak się malutki czuje? Dużo zdrówka dla Was!

Opozda błyskawicznie odpowiedziała jej. Podkreśliła, że już niedługo znów będzie musiała udać się z dzieckiem do szpitala. Vincenta mają czekać poważne i bolesne badania.

Dziękujemy, jest lepiej, chociaż w niedługim czasie czekają nas kolejne poważne i niestety bolesne badania. Ufam, że będzie dobrze. Trzymajcie kciuki.
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani skomplementowali uroczy duet i przyznali, że macierzyństwo zdecydowanie Joasi służy. 

Cudowna z ciebie mama.
Super widzieć Panią uśmiechniętą!
Pięknie wyglądasz.
Widać, że macierzyństwo zmieniło na lepsze

- czytamy w komentarzach.

Syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego zostanie ochrzczony?

Niedługo po urodzeniu dziecka w sieci pojawiły się plotki o tym, że aktor zdradził swoją żonę, gdy wdał się w romans z sąsiadką Opozdy. Jak donosi Pudelek, modelka nie chce mieć z nim nic wspólnego i już wniosła pozew o rozwód. Antek nie mieszka z rodziną i widział syna dopiero trzy dni po urodzeniu. Mimo skandalu, para postanowiła ochrzcić dziecko.

Na pewno zamierzamy ochrzcić syna. Jeszcze nie wiem kiedy. Im szybciej, tym lepiej

- powiedział Królikowski w rozmowie z magazynem Party i podkreślił, że jego rodzina jest bardzo katolicka.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: