Marzyła o wielkim wejściu na ślubie. Nagle na welon nadepnął chłopiec

Panna młoda kroczyła środkiem weselnej sali. Nagle wbiegł za nią chłopiec, który poślizgnął się na welonie. Kelnerki usiłowały ratować sytuację. "Na domiar złego miał na sobie dres i adidasy" - zauważa internautka.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż zyskał na popularności za sprawą nagrań układów tanecznych publikowanych przez nastolatki, można tam znaleźć o wiele więcej treści. Są to m.in. tutoriale i poradniki, śmieszne filmiki z udziałem małych dzieci, fragmenty znanych filmów oraz seriali, oraz relacje z podróży i rozmaitych uroczystości rodzinnych.

Chłopiec w dresie zakłócił poważną uroczystość

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Posmarowała się samoopalaczem. Teraz jej ciało jej dziecka pokrywają plamkiPosmarowała się balsamem, teraz skóra jej dziecka pokryta jest plamami. Przestrzega inne mamy

Zobacz wideo Edziecko Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Ślub jest dla wielu osób najważniejszym wydarzeniem w życiu. Pary szykują się do niego z dużym wyprzedzeniem, wydając ogromne pieniądze na stroje, dekoracje, wynajem sali, catering i oprawę muzyczną. Niestety, mimo wielkich starań zdarza się, że mały szczegół potrafi zepsuć dokładnie za planowaną uroczystość.

Na profilu na TikToku @nodmrx opublikowano nagranie z wesela. Młoda para kroczyła środkiem korytarza, a wszyscy goście patrzyli tylko na nią. Nagle ich uwagę odciągnął chłopiec w dresie. Wbiegł tuż za pannę młodą, nadepną na jej długi welon i poślizgnął się na podłodze. Kelnerki próbowały ratować sytuację, pomogły mu wstać i poprawiały welon. Niestety, chłopiec stał się bohaterem weselnego nagrania. 

Filmik obejrzały 2,7 mln osób i pojawiły się pod nim setki komentarzy. Wiele osób było oburzonych zajściem. Stwierdziło, że rodzice powinni pilnować dzieci podczas takich uroczystości. Niektórzy stwierdzili również, że nie zaproszą dzieci na własne wesele.

Właśnie dlatego dzieci na weselu to zło.
Czas znormalizować wesela bez dzieci.
Dlaczego rodzice nie pilnują pociech?
Zastanawia mnie, jak doszło do tego, że rodzice nie mają kontroli nad swoimi dziećmi
Właśnie dlatego nie będzie dzieci na moim weselu.
Rodzice powinni nauczyć swoich dzieci dobrych manier.
Na miejscu panny młodej byłabym wściekła.
Na domiar złego miał na sobie dres i adidasy.
Wyrzuciłabym tego chłopca z przyjęcia.

- pisali.

500 plusJak złożyć wniosek 500 plus? Rodzice dostaną mniej niż kiedykolwiek

Więcej o: