Życzenia wielkanocne dla rodziców. Poważne, śmieszne, krótkie. Dla każdego coś!

Choć zwyczaj wysyłania kartek świątecznych powoli zanika, to rodziców warto jeszcze wyróżnić tą formą życzeń. Ale życzenia wielkanocne dla rodziców nie są prostą sprawą. Chcemy przekazać jak najwięcej, najczęściej w jak najkrótszej formie. Oto nasze propozycje życzeń wielkanocnych dla rodziców.

Życzenia wielkanocne dla rodziców. Jak tradycja zobowiązuje

Życzenia wielkanocne składamy w niedzielny poranek, kiedy wraz z najbliższymi dzielimy się jajkiem. To jeden ze zwyczajów świąt wielkanocnych. Zwykle zasiadamy do śniadania po powrocie do domu ze mszy rezurekcyjnej. Domownicy odmawiają wspólną modlitwę i po krótkich życzeniach, zasiadają do suto zastawionego stołu.

Życzenia wielkanocne dla rodziców w formie mówionej przychodzą nam łatwiej. Często ze śmiechem nawiązujemy do sytuacji, na przykład oprócz zdrowia życzymy podwyżki w pracy czy też awansu. Napisać życzenia jest trudnej. Jeśli wysyłacie życzenia wielkanocne dla rodziców spisane na kartce świątecznej, mamy dla was kilka podpowiedzi.

Życzenia wielkanocne dla rodziców. Śmieszne

1.

Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przede wszystkim udanego uciekania w dniu Wielkiego Lania

2.

Pisanych jajeczek, Wierzbowych bazieczek, Kiełbasy święconej, Dużo chrzanu do niej, Baby polukrzonej, Kukiełki plecionej, Zmartwychwstania w duszy I Wiosny... po uszy!

Życzenia wielkanocne dla rodziców. Krótkie

1.

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i rodzinnego ciepła życzą…

2.

Na tę Wielkanoc życzyć Wam wypada ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego, spokoju świętego
Zobacz wideo Która wersja sałatki jarzynowej najbardziej przypadła nam do gustu? Z porem, jabłkiem, cebulą?

Życzenia wielkanocne dla rodziców. Religijne i poważne

1.

Ogarnięci tą wielką tajemnicą życzymy Wam wiele radości i dobra. Niech Ten, który powstał z grobu, wzmocni wiarę, rozpali miłość, niech stanie się dla Was źródłem pokoju, zrozumienia i szacunku.

2.

Dzieląc się jajeczkiem przy świątecznym stole Zastanów się chwilę: - Co jest najważniejsze na tym łez padole? Życzę Ci miłości – ale do bliźniego, wiary – bezgranicznej, serca – otwartego i nastroju... Duchem Świąt pełnego
Więcej o: