Powiedziała rodzinie, jakie imię wybrała dla dziecka. "Namawiali mnie, żebym je zmieniła"

Dana Moore przez całą ciążę zastanawiała się, jak nazwać swojego synka. Kiedy w końcu znalazła imię, które według niej idealnie pasowało do dziecka, zadowolona pochwaliła się wyborem rodzinie. Niestety nie takiej reakcji się spodziewała.

Więcej wiadomości z życia mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Rodzice często dzielą się na TikToku historiami związanymi z wychowaniem dzieci. Wiele kobiet opowiada także o swoich przeżyciach w czasie ciąży i dzieli się poradami dotyczącymi macierzyństwa. Ostatnio coraz więcej mam porusza temat wyboru imienia dla dziecka. Nawet przemyślane decyzje często spotykają się z krytyką. Swoją historią podzieliła się m.in. Dana Moore, która jest mamą trojga dzieci.

Zobacz wideo Szukasz imienia dla dziecka? Nie popełnij tych błędów

Rodzina skrytykowała imię dziecka

W krótkim nagraniu, które opublikowała na swoim profilu na TikToku, kobieta opowiedziała o rozczarowaniu, jakie ją spotkało. Dana jeszcze będąc w ciąży, zdradziła rodzinie imię, jakie wybrała dla swojego synka. Krytyka tym bardziej dotknęła młodą mamę, że przez wiele miesięcy zastanawiała się, jak nazwać pociechę.

Nikomu się nie podobało i namawiali mnie, żebym je zmieniła

- wyznała. Filmik obejrzało niespełna 90 tys. osób.

Mimo to kobieta nie uległa presji i nazwała synka Lincoln. Jak podkreśliła, jej rodzina jest staroświecka i nigdy nie słyszeli, żeby ktoś z ich otoczenia nazwał tak pociechę. Dana zdradziła, że kiedy chłopczyk przyszedł na świat, wszyscy przyznali jej, że miała rację.

Teraz wszyscy uważają, że bardzo do niego pasuje. Jeśli podoba ci się konkretne imię, nie ma znaczenia, co myślą inni

- zwróciła się do rodziców. Rodzeństwo chłopca nosi imiona Liam i Lola.

Pierwszy raz zaszła w ciążę w wieku 21 lat.Nie chciała mieć dziecka, a ma dziewięcioro. "Nadal chyba nie wiem co robię"

Wśród komentujących wypowiedziały się osoby, które nie zdradziły nikomu, jak nazwą dziecko, aż do porodu. Jak zauważyli, zawsze znajdzie się ktoś, komu się nie spodoba i może to wpłynąć na ostateczną decyzję. 

Malec przyszedł na świat pod prysznicem.Nie wiedziała, że jest w ciąży. Urodziła pod prysznicem: "Poczułam nagłą potrzebę parcia"

Więcej o: