Zofia Zborowska pisze Oli Żebrowskiej: "Ty karmisz już siódmy rok?" Wysłała długą odpowiedź

Aleksandra Żebrowska zaprzeczyła licznymi doniesieniom mediów o planowanej dacie porodu czwartego dziecka. Żona Michała Żebrowskiego w żartobliwy odpowiedziała im. Wszystko zaczęło się od wpisu Zborowskiej dotyczącego karmienia piersią.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Aleksandra Żebrowska dwa miesiące temu poinformowała na Instagramie, że wraz ze swoim mężem Michałem Żebrowskim niedługo powita na świecie kolejne dziecko. Przy okazji pokazała zdjęcie testu ciążowego i zapewniła, że nie jest to pozytywny test na obecność koronawirusa. Media zaczęły rozpisywać się o kolejnej ciąży Żebrowskiej. W sieci pojawiło się sporo nagłówków o tym, że Żebrowska jest w czwartej ciąży. Sama zainteresowana w końcu zabrała głos i wytłumaczyła, że to jej ósma ciąża. Wcześniej właścicielka marki "Francis&Henry" kilkukrotnie poroniła. Teraz Zborowska pyta ją o karmienie piersią.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio obnaża uroki macierzyńska. „Nie jest łatwo"

Zofia Zborowska zdradza termin porodu Żebrowskiej?

Zofia Zborowska ostatnio zamieściła na Instagramie wpis, w którym zapytała obserwatorki, jak długo karmiły piersią swoje pociechy. Na jej pytanie odpowiedziała koleżanka z branży show-biznesu, Aleksandra Żebrowska, która dodała w komentarzu emotikonkę w kształcie ognia. Na co Zborowska odpowiedziała:

Wiedziałam, że docenisz, zwłaszcza, że ty karmisz bez przerwy już, co? Siódmy rok?

- zażartowała aktorka. Żebrowska odpisała jej:

2 miesiące temu napchaliśmy Felka na noc lasagne, winogronami, kluskami, bananami i nie obudził się na nocne karmienie. Wszystko wskazuje na to, że będę miała pół roku przerwy!

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska Instagram/ zborowskazofia

Media wychwyciły komentarz i błyskawicznie zaczęły rozpisywać się o miesiącu, w którym to Żebrowska miałaby urodzić czwartą pociechę. Niektórzy sugerowali, że będzie to w trakcie letnich wakacji, a inni śmiało twierdzili, że poród zaplanowany jest na wrzesień lub październik. Żebrowska zaprzeczyła doniesieniom z portali:

Zofia Zborowska pisze Oli Żebrowskiej: 'Ty karmisz już siódmy rok?' Wysłała długą odpowiedźZofia Zborowska pisze Oli Żebrowskiej: 'Ty karmisz już siódmy rok?' Wysłała długą odpowiedź Instagram, screen: @olazebrowska

Zofia Zborowska pisze Oli Żebrowskiej: 'Ty karmisz już siódmy rok?' Wysłała długą odpowiedźZofia Zborowska pisze Oli Żebrowskiej: 'Ty karmisz już siódmy rok?' Wysłała długą odpowiedź Instagram, screen: @olazebrowska

Joanna Koroniewska pokazała zabawne nagranie. Udręka każdej matki. Fanka: 'Z życia rodzica'Koroniewska pokazała zabawne nagranie. Udręka każdej matki. Fanka: "Życie rodzica"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc


 Więcej o: