Joanna Koroniewska pokazała zabawne nagranie. Udręka każdej matki. Fanka: "Z życia rodzica"

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zabawny filmik, który pokazuje codzienność każdej matki. W komentarzach internautki podzieliły się własnymi przemyśleniami. Większość z nich zgodziła się z aktorką. - Mam wrażenie, ze ostatnio to te dzieci powariowały - przyznała jedna z internautek.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Joanna Koroniewska o macierzyństwie i małżeństwie z Maciejem Dowborem

Joanna Koroniewska pokazała zabawny filmik. Każda mama zgodzi się z nią

Joanna Koroniewska zamieściła na Instagramie wideo, na którym pokazała, jak wygląda codzienność każdej matki. Gwiazda zaprezentowała kilka sytuacji z życia, m.in. jak bierze prysznic i maluje się. Aktorka nie ma chwili dla siebie, bo dzieci wciąż ją potrzebują i cały czas wołają, nawet kiedy tata jest gdzieś w pobliżu. 

Z życia matki

- czytamy pod filmikiem.

Joanna Koroniewska pokazała zabawne nagranie. Udręka każdej matki. Fanka: 'Z życia rodzica'Joanna Koroniewska pokazała zabawne nagranie. Udręka każdej matki. Fanka: 'Z życia rodzica' Instagram, screen: @joannakoroniewska

Adoptowała córkę w wieku 49 lat.Adoptowała dziecko w wieku 49 lat. W komentarzach: "Jesteś samolubna"

Joanna Koroniewska pokazała zabawne nagranie. Udręka każdej matki. Fanka: 'Z życia rodzica'Joanna Koroniewska pokazała zabawne nagranie. Udręka każdej matki. Fanka: 'Z życia rodzica' Instagram, screen: @joannakoroniewska

Internautów rozśmieszył filmik aktorki, jednak w pełni zgodziły się z jego przekazem. Z komentarzy wynika, że słowo "mama" prześladuje niejedną matkę. 

Setki. Choć czasem przebije się tato! - jak mama podpuści!
Codziennie po tysiąc razy i razy dwa haha!
Długo czekałam na ten moment, teraz córki mają 3,5 roku i zaczęłam im tłumaczyć, że w nocy mogą zawołać tatę, a nie mamę. Zgadnijcie? W zeszłym tygodniu raz się udało wolały tata!
Z życia rodzica. Oj, znamy to!
Mam wrażenie, ze ostatnio to te dzieci powariowały! Nawet skręcanie, sklejanie, kopanie piłki owiane jest "mamoooooooo", ale widzę, że to chyba ten kwiecień sprawdza naszą cierpliwość i najważniejsze, że nie jestem w tym sama!
Oj, kto by to zliczył.
Każdy dzień dla mnie to nowy rekord "mama". Czekam, chociaż na ten jeden dzień "tata"

- czytamy w komentarzach. Choć tata stale obecny jest w życiu dziecka, to jak widać, mama jest osobą niezastąpiona. 

Mama pokazała bałaganZapracowana mama pokazała, jak wygląda jej dom i zaapelowała: Zacznijmy mówić, że to normalne

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: