Dziecko nie mogło przestać płakać. Tata stawał na głowie, by je uspokoić. "Spójrzcie na to zaskoczenie"

Dziecko zanosiło się głośnym płaczem, a tata wpadł na nietypowy pomysł, aby je wyciszyć. Było tak zaskoczone, że momentalnie zamilkło. "Nie jestem pewna kto się lepiej bawi, dziecko czy tata" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja medialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym różnego rodzaju krótkich filmików. Można tam znaleźć treści o różnorodnej tematyce. Są to m.in.: układy taneczne nagrywane przez celebrytów i nastolatki, relacje z podróży i wydarzeń medialnych, poradniki i tutoriale, fragmenty popularnych seriali, a nawet nagrania z uroczystości rodzinnych.

Dziecko nie mogło przestać płakać

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Ostatnie dziecko urodziło się ponad pięć dni po pierwszym.Trojaczki urodziły się w innych dekadach. Trafiły do Księgi rekordów Guinnessa

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Problem z uspokojeniem płaczącego przeciągle dziecka zna chyba każdy rodzic. Mamy i ojcowie próbują różnych technik, aby wyciszyć malca, ale kołysanie i śpiewanie czasem zawodzi. Na profilu na TikToku @jaybigjohnsonruss rodzice dzielą się z obserwatorami swoimi doświadczeniami związanymi z opieką nad dzieckiem. Jeden z nich dotyczył właśnie uspokajania malca.

Na filmiku, który wyświetlono 3,5 miliona razy widać dziecko siedzące w postawiony w salonie foteliku. Malec zalewał się łzami. Nagle do pomieszczenia wszedł tata, który postanowił w niekonwencjonalny sposób uspokoić swoją pociechę. Przybrał ton głosu podobny do robota i zaczął poruszać fotelikiem tak, jakby był maszyną wyciągniętą z filmów science fiction. Dziecko zupełnie nie spodziewało się takiej reakcji. Było tak zaskoczone, że momentalnie zapomniało o płaczu.

Pod filmikiem pojawiło się tysiące komentarzy od rozbawionych internautów.

Już wiadomo, że będzie miało słodkie dzieciństwo.
Aż zaniemówiło! Ale to skuteczne.
Haha! Odwrócenie uwagi. To najlepszy patent.
To zdziwienie na twarzy dziecka!
Doskonały pomysł.
Nie jestem pewna kto się lepiej bawi, dziecko czy tata.
Mam nadzieję, że mój przyszły mąż będzie taki, jak ten tata.
To niesamowite. Spójrzcie na to zaskoczenie na twarzy dziecka haha. Jeśli mój przyszły partner taki nie będzie, to chyba zostanę signielką na zawsze.
Można zobaczyć na twarzy dziecka, że analizuje to, co się właśnie wydarzyło!

- pisali

Czy Twoje dziecko jest WWO?Jak rozpoznać, że dziecko jest WWO? Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań

Więcej o: