Joanna Krupa chce adoptować ukraińskie dziecko. "Zobaczymy, co Bóg ma w planach"

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes od początku agresji Rosji na Ukrainę starają angażować się w pomoc uchodźcom. W najnowszym wywiadzie modelka odniosła się także do potencjalnej adopcji dziecka. - Miłość i serce powinny być dla każdego dziecka. Moja córeczka uwielbia inne dzieci i chętnie się z nimi bawi - tłumaczyła Krupa.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Joanna Krupa to popularna polsko-amerykańska modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna, a także aktywistka praw zwierząt i celebrytka. Na początku listopada 2019 roku urodziła córeczkę. Celebrytka była bardzo szczęśliwa, gdy mogła ogłosić światu, że spodziewa się dziecka. Było to jej wielkie marzenie. Niedługo później urodziła się Asha. Modelka często dzieli się z fanami macierzyńskimi historiami. Widać, że rodzicielstwo ją uskrzydla. Gwiazda jakiś czas temu w jednym z wywiadów wyznała, że bardzo chciałaby, aby córka miała rodzeństwo. Teraz modelka mówi głośno o swoich planach. 

Zobacz wideo Joanna Krupa żegna się z mężem, który jedzie pomagać ukraińskim uchodźcom

Joanna Krupa chce adoptować dziecko z Ukrainy. "Moja córeczka uwielbia inne dzieci i chętnie się z nimi bawi"

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes aktywnie angażują się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. W ubiegły weekend modelka osobiście pojawiła się w Przemyślu. Małżeństwo zainicjowało akcję MIŚYOU, dzięki której maluszki z Ukrainy otrzymują zabawki i niezbędne środki higieniczne. W rozmowie z Plejadą podkreśliła, że macierzyństwo mocno ją zmieniło, a dziecko jest obecnie dla niej na pierwszym miejscu. Nieco później w rozmowie z Pudelkiem Joanna zdradza, że wspólnie z mężem myśli o tym, aby powiększyć swoją rodzinę. Od jakiegoś czasu coraz częściej myślą o adopcji. Teraz w obliczu trudnej sytuacji na Ukrainie, zapragnęli adoptować małego Ukraińca.

Z mężem myślimy coraz bardziej, że może w przyszłości zdecydujemy się na adopcję. To jest bardzo mocny temat i wymaga dłuższej rozmowy. Myślimy, żeby adoptować dziecko z Ukrainy albo z Polski. Douglas zawsze chciał adoptować dziecko, jestem na to otwarta. Zobaczymy, co Bóg ma w planach. Coraz częściej rozmawiamy na ten temat

- przyznała Joanna Krupa w rozmowie z „Pudelkiem" i dodała, że jej mąż pracuje teraz z fundacją domu dziecka i powoli zacznie dowiadywać się, jak wygląda cały proces adopcyjny. 

Miłość i serce powinny być dla każdego dziecka. Moja córeczka uwielbia inne dzieci i chętnie się z nimi bawi. Nawet jakbyśmy zaadoptowali trochę starsze dziecko, to na pewno bez trudu by się z nią lub nim pogodziła

- dodała Krupa. 

 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o:
Copyright © Agora SA