Adoptowała dziecko w wieku 49 lat. W komentarzach: "Jesteś samolubna"

51-letnmia mama z USA opublikowała nagranie, w którym pokazała swoją dwuletnią córeczkę. Internauci komentowali jej wiek i fakt, że mimo tego zdecydowała się na adopcję dziecka. Pisali: "Dziecko, niestety będzie miało geriatrycznego rodzica".

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Para z USA, która od lat starała się o dziecko, w końcu po kolejnym poronieniu zaadoptowała dziewczynkę. Na TikToku rodzice prowadzą profil The Vintage Parents, gdzie publikują nagrania ze swoim dzieckiem. Nie brakuje komentarzy dotyczących wieku mamy.  

Mama udostępniła wzruszające nagranie

Filmik został opatrzony komentarzem: W jakikolwiek sposób macierzyństwo do ciebie przychodzi, to cud. Nagranie składa się z dwóch części. W pierwszej kobieta pokazuje się kompletnie załamana, ze łzami w oczach i opisem: "W wieku 41 lat, po kolejnym poronieniu powiedziano mi, że nigdy nie zostanę mamą i powinnam pogodzić się ze swoim losem". W drugiej części nagrania widzimy szczęśliwą mamę trzymającą na rękach dziewczynkę, którą wraz z mężem adoptowała. W opisie czytamy: "Ja w wieku 51 lat z moją dwulatką". 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Internauci potępili mamę

Pod nagraniem (tym i innymi) pojawiło się wiele komentarzy internautów związanych z wiekiem rodziców. Jedni gratulowali powiększenia rodziny, inni pisali o tym, że ich rodzice też byli starsi, jednak pojawiły się także komentarze potępiające parę za decyzję o adopcji dziecka w tym wieku. Pisali: 

Jesteś samolubna!
To biedne dziecko, niestety będzie miało geriatrycznego rodzica, zanim skończy szkołę.
Będziesz miała 67-68 lat, gdy ona będzie miała 18 lat.

Ktoś jednak stwierdził:

Tak mi przykro, że musisz przejść przez całą tę nienawiść. Jesteś cudowną matką i mam nadzieję, że nie pozwolisz, aby te komentarze do Cię dotykały. Bądź dalej taka super.

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: