Chcieli zrobić dziecku wyjątkową sesję na Wielkanoc. Efekt nie wyszedł zgodnie z planem

Rodzice marzyli o uroczej sesji wielkanocnej z udziałem synka. Stanęli na rzęsach uważnie dobierając wszystkie dodatki, ale malec nie miał ochoty współpracować. "Ten chłopiec jest taki uroczy. Tylko, że cały czas robił niezadowolone miny" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja medialna umożliwiająca użytkownikom publikowanie, oglądanie i wysyłanie znajomym różnego rodzaju krótkich filmików. Zyskała na popularności głównie za sprawą nagrań układów tanecznych, ale obecnie znajduje się na niej o wiele więcej różnorodnych treści. Są to m.in. zabawne filmiki ze zwierzętami, relacje z podróży i wydarzeń medialnych, tutoriale i poradniki oraz fragmenty znanych filmów i seriali. Na TikToku nie brakuje także nagrań autorstwa rodziców, którzy w ten sposób dokumentują chwile spędzone z dzieckiem i dzielą się nimi z innymi mamami oraz ojcami.

Chcieli zrobić dziecku wyjątkową sesję na Wielkanoc

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

16-letni uchodźca szuka pracy w Polsce. Zamieścił wzruszające ogłoszenie. 'Jestem silny fizycznie i wytrzymały'16-letni uchodźca szuka pracy. Chce pomóc rodzicom. "Jestem silny i wytrzymały"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Święta z małym dzieckiem są dla wielu rodziców ważnym przeżyciem. Niektórzy utrwalają te chwile na zdjęciach, by z sentymentem móc wspominać je po latach. Zdarza się również, że rodzice wynajmują do tego celu profesjonalnych fotografów. Na profilu na TikToku @violetscamera fotografka pokazała kulisy powstawania wielkanocnej sesji zdjęciowej z udziałem wyjątkowo grymaśnego malca.

Na początku nagrania pokazała, jakie dodatki kupiła w supermarkecie, aby nadać zdjęciom wielkanocnego klimatu. Wśród nich znalazły się pluszowy zajączek, kosz oraz plastikowe jajka. Nie zabrakło także słodkiej opaski z uszami. Gdy już sceneria była gotowa, a mama posadziła malca w koszyku, ten zaczął jednak płakać. Rodzice stawali na rzęsach, by rozbawić chłopczyka, ale zadanie to okazało się bardzo trudne. Po wielu zmaganiach udało się jednak wykonać zdjęcia, które w miarę zadowolił fotografkę. Niestety, na żadnym chłopiec nie jest uśmiechnięty.

Zdjęcia mogą być tak złe, jak te ze świętym Mikołajem

- oceniła fotografka.

Film z udziałem grymaśnego malca obejrzano prawie 70 tys. razy.

Ale słodzak.
Ten chłopiec jest taki uroczy. Tylko, że cały czas robił niezadowolone miny.
Chyba też zdecyduję się na taką sesję zdjęciową dla mojego dziecka.
Wydaje mi się, że małym dzieciom może przeszkadzać wiatr.

- komentowali internauci.

ParaTen pierwszy taniec miał być niezwykłą chwilą. Nagle do pary podeszło dziecko

Więcej o: