Małgorzata Rozenek pokazała pokój syna. Zaskakujące, czym bawi się Henio

Małgorzata Rozenek zamieściła na InstaStories nagranie, na którym widzimy uroczy pokój najmłodszego syna. Szczególną uwagę zwraca nietypowa kolekcja zabawek, którą bawi się Henio. Zbiór jest naprawdę imponujący.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są rodzicami małego Henia. Małgosia ma także dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Celebrytka nie ukrywa wizerunków swoich pociech. Często mówi o nich też w mediach społecznościowych. Teraz pokazała uroczą fotografię z najmłodszym synkiem.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zdradza, kim będzie jej starszy syn. Szuka mieszkania za granicą

Małgorzata Rozenek pokazała pokój synka

Małgorzata Rozenek zamieściła na InstaStories nagranie, na którym widać, jak wspólnie z synem spędzają poniedziałkowy poranek. Przy okazji widzimy wnętrze pokoju Henia. Szczególną uwagę zwraca motyw przewodni, a także spora kolekcja figurek dinozaurów. Prawdopodobnie to ulubione zabawki Henia. Rozenek postawiła na klasyczne połączenie odcieni bieli i szarości. Uwagę zwraca także pokaźna kolekcja zabawek znajdujących się na regale tuż obok łóżka. Na wideo nie zabrakło także ukochanego pieska rodziny. 

Małgorzata Rozenek z synem HenrykiemMałgorzata Rozenek z synem Henrykiem Fot. m_rozenek/Instagram

Małgorzata Rozenek o zainteresowaniach Henia: Woli to bardziej, niż piłkę nożną, niestety

Małgorzata Rozenek ostatnio wybrała się ze swoim mężem i najmłodszym synem na obiad w jednej z warszawskich włoskich restauracji. Podczas oczekiwania na posiłek celebrytka nagrała kilka wideo, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie. 43-latka wyznała, że Henio uwielbia bawić się motorami. Na dowód zamieściła fotografie dziecka z zabawkowymi samochodami. 

Ulubioną zabawką Henia od urodzenia, dosłownie przyrzekam, że jak zaczął jakkolwiek się bawić, to zawsze były samochody

- wyznała Małgosia.

Małgorzata Rozenek zdradza, czym najbardziej interesuje się Henio. Majdan rozczarowany?Małgorzata Rozenek zdradza, czym najbardziej interesuje się Henio. Majdan rozczarowany? Instagram, screen: @m_rozenek

Jeśli chodzi o sporty, to chyba sporty motorowe bardziej, niż piłkę nożną, niestety.

Radosław Majdan wypowiedział się w tej kwestii i zapewnił, że jego syn ma jeszcze czas na podjęcie decyzji, jednak on umiejętnie stara się zachęcić małego do jego ulubionego sportu, jakim jest piłka nożna. Z pewnością chciałby, aby Henio w przyszłości trenował tę dyscyplinę sportową.

Spokojnie, na razie jest dzieckiem. Chociaż staram się. Kupiłem mu piłkę do samochodu

- dodał Majdan.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: