Pokazała dziecko "rozmiarów dinozaura". W komentarzach burza: Przekarmiłaś

Mama nagrała filmik, na którym zaprezentowała internautom swoje duże dziecko. Rodzice podzielili się na dwa obozy. Jedni uważali, że jest przekarmione, zaś inni twierdzili, iż z czasem zgubi dziecięcy tłuszczyk

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Wielu osobom kojarzy się głównie z nagraniami układów tanecznych publikowanymi przez nastolatki, ale można tam znaleźć o wiele więcej bardziej urozmaiconych treści. Są to m.in. relacje z podróży i wydarzeń medialnych, filmiki z uroczymi zwierzętami w roli głównej, zabawne skecze i scenki rodzajowe oraz poradniki i tutoriale. Niektórzy rodzice za pośrednictwem TikToka dzielą się również ze swoimi obserwatorami doświadczeniami związanymi z opieką nad dziećmi.

Pokazała dziecko "rozmiarów dinozaura"

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

WpadkaDziewczynka zaliczyła wpadkę na ślubie. Mimo problemu zachowała klasę

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku @abeautyp mama opublikowała nagranie, na którym podnosi swoje pulchne dziecko, które w podkładzie dźwiękowym określono jako "rozmiarów dinozaura".  Malec miał bardzo okrągłą twarz i wałeczki na nogach i rączkach. TikTokerka poprosiła swoich obserwatorów, aby zgadli wiek dziecka. Dopiero w komentarzu zdradziła, że ma ono zaledwie siedem miesięcy.

Pod filmikiem pojawiło się tysiące komentarzy. Niektórzy internauci stwierdzili, że pulchniutki malec jest uroczy, a z biegiem czasu z pewnością zgubi dziecięcy tłuszczyk.

Ile on je? Jest taki słodki!
Ma takie urocze wałeczki na rączce.
To, że dziecko jest takie duże nie zawsze oznacza, że jest też przekarmione.
Dajcie mu spokój. Jest uroczy. Ma tylko dziecięcy tłuszczyk, który z pewnością zgubi.
To najsłodsze dziecko, jakie kiedykolwiek widziałam.
Mam ochotę mocno go uściskać.

- pisali.

W komentarzach pojawiły się jednak także głosy osób twierdzących, że dziecko jest przekarmione, a mama z czasem może mieć problem z noszeniem tak dużego malca.

Moje dziecko też tak wyglądało. Gdy skończyło 10 miesięcy, nie byłam w stanie go podnieść.
Biedne dziecko.
Wygląda jak ludzik Michelina
Przekarmiasz je.

- twierdzili.

Pierwsza Komunia ŚwiętaPierwsza Komunia Święta w dobie inflacji to niemały wydatek. "Jak nie masz pieniędzy, wesela z komunii nie zrobisz"

Więcej o: