Lara Gessler kieruje się w życiu ważną zasadą. "Najpierw sobie, potem dziecku"

Lara Gessler niebawem powita na świecie drugie dziecko. Córka Magdy Gessler zna już płeć dziecka i ma pomysł na imię dla niego. Teraz wyznaje, jak czuje się podczas drugiej ciąży. - Jeśli nie zadbamy o swoje zdrowie psychiczne, to nie pomożemy nikomu innemu - tłumaczy gwiazda.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Lara Gessler i Piotr Szeląg są szczęśliwymi rodzicami małej Neny. Para często powtarzała w sieci, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Samo rodzicielstwo sprawia im dużo radości i satysfakcji. Nic dziwnego, że zdecydowali się także na drugie dziecko. Celebrytka poinformowała fanów o ciąży w dniu urodzin swojego męża. Córka Magdy Gessler zamieściła urocze wideo, na którym Piotr Szeląg trzyma na rękach córkę. Zaraz później wchodzi Lara i trzyma się za ciążowe krągłości. 

Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Lara Gessler zdradza, jak się czuje podczas stanu błogosławionego. "Zapominam, że jestem w ciąży"

Lara Gessler wraz z mężem pojawiła się na gali "Elle Style Awards", gdzie założyła obcisłą, długą sukienkę, która szczególnie podkreśliła ciążowe krągłości. Córka Magdy Gessler udzieliła także kilku wywiadów. Zapewniała, że czuje się bardzo dobrze, a ciąża nie jest dla niej zbyt dużym zaskoczeniem, bo dziecko było planowane i wyczekiwane. Okazuje się, że Lara zna już płeć dziecka i ma pewne pomysłu na imiona.

Mam się wspaniale! Przechodzę te ciążę tak samo dobrze, jak pierwszą

- przyznała w rozmowie z reporterem Pomponika i podkreśliła, że ma teraz sporo obowiązków zawodowych. Żartobliwie dodała, że czasami zapomina o tym, że jest w ciąży, a wtedy wkracza mąż, który stara się opiekować ukochaną. 

Będę musiała trochę zwolnić, mój mąż mówi, że zapominam, że jestem w ciąży. Muszę fizycznie zadbać o siebie. Musimy pamiętać o tej zasadzie: najpierw sobie, potem dziecku. Jeśli nie zadbamy o swoje zdrowie psychiczne, to nie pomożemy nikomu innemu. Trzeba odpoczywać i nie ma w tym nic złego

- dodała dla Pudelka. 

 

Lara GesslerLara Gessler przygotowała napar na ból gardła. Fanka: "W ciąży nie można tego pić"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: