Eden Wood ma już 17 lat. Mała miss niewiele się zmieniła i chce odzyskać dawną sławę

W 2009 roku o Eden Wood mówili wszyscy. Czteroletnia wówczas dziewczynka była osobistością znaną z konkursów piękności. Na scenie zadebiutowała, gdy miała zaledwie 14 miesięcy, a łącznie zdobyła ponad 300 tytułów. Dziś skończyła już 17 lat i topniowo wraca do show-biznesu.

Więcej wiadomości ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Eden Wood przyszła na świat w 2005 roku i już 14 miesięcy później wzięła udział w pierwszym konkursie piękności dla dzieci. Później z roku na rok zdobywała kolejne tytuły. Dopiero po latach ujawniono, że zaspakajanie ambicji matki, odbiło się na jej zdrowiu psychicznym i fizycznym. Menadżerka nastoletniej gwiazdy wydała książkę, w której ujawniła, że matka Eden podawała jej energetyki i zmuszała ją do ćwiczeń, aby utrzymała miejsca na podium. Dziś Eden ma już 17 lat i widziano ją ostatnio na nowojorskim tygodniu mody.

Zobacz wideo To ona została Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Eden Wood wciąż ma fanów na całym świecie

Chociaż w 2011 roku Eden postanowiła zrobić sobie przerwę od konkursów piękności, po siedmiu latach znów zaczęło być o niej głośno. Udzieliła wywiadu dla "Life&Style" i zdradziła swoje plany na przyszłość. Mówiła, że nie tylko chce się realizować w branży modowej, ale również planuje spróbować swoich sił w aktorstwie i śpiewie. Wspominała też o studiach na Harvardzie, oraz karierze politycznej. Podkreślała, że chciałaby zostać prezydentką. 

 

Obecnie utrzymuje kontakt z fanami poprzez media społecznościowe. Jest aktywna na TikToku, Instagramie i Facebooku, gdzie na bieżąco publikuje nagrania i zdjęcia ze swojego życia. Ostatnio także pojawia się na wydarzeniach branżowych. Na najnowszym zdjęciu widzimy, jak 17-letnia już dziewczyna pozuje na Times Square podczas nowojorskiego tygodnia mody. 

Złamała kość ogonową podczas poroduMa tylko 150 cm wzrostu, a jej dziecko ważyło sporo. Podczas porodu złamała kość ogonową

Więcej o: