Ma tylko 150 cm wzrostu, a jej dziecko ważyło sporo. Podczas porodu złamała kość ogonową

Sharmin Brunnell opowiedziała w jednym z nagrań opublikowanych na swoim profilu na TikToku, że podczas porodu złamała kość ogonową. Kobieta, która ma zaledwie 150 cm wzrostu, urodziła ogromne dziecko.

Więcej historii mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Sharmin Brunnell często publikuje na swoim profilu na TikToku nagrania z mężem. Młoda mama ma zaledwie 154 cm wzrostu, a jej partner 190 cm wzrostu. Jak przyznaje, kiedy zaczęli się spotykać, gdy miała 19 lat, ta różnica wydawała jej się urocza. Zresztą podobnego zdania są internauci, którzy obserwują profil Brunnel. Niestety komplikacje pojawiły się, gdy zaszła w ciążę. Okazało się, że ich dziecko jest tak duże, że w czasie porodu złamała kość ogonową.

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Urodziła ogromne dziecko

Jak relacjonuje 21-letnia influencerka, lekarze kazali jej rodzić, leżąc na plecach i doprowadziło to do kontuzji. Okazało się, że jej syn po urodzeniu był większy niż przeciętne noworodki. Jego wzrost wynosił ponad 55 cm. Jak wspomina, nigdy nie czuła większego bólu, a dojście do siebie po porodzie zajęło jej dwa lata.

Teraz Amares, bo tak ma na imię jej syn, nosi ubrania dla pięciolatków, chociaż ma zaledwie dwa latka. Sharmin jest pewna, że wyrośnie na wysokiego mężczyznę, jak jego tata. Pod jej nagraniem pojawiło się mnóstwo słów uznania i współczucia.

Joanna OpozdaJoanna Opozda pokazała synka. Widać też wyjątkowe łóżeczko dziecka. Cudny widok!

Sam poród jest bolesny, a jeszcze ze złamaniem...Bardzo mi przykro

- napisała jedna z obserwatorek. 

Sharmin jednak nie zraża się i podkreśla, że przeszłaby przez to wszystko jeszcze raz, żeby mieć kolejne dziecko.

Siedemnastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży.Dowiedziała się, że jest w ciąży na depilacji bikini. Wyjaśnia jak

Więcej o: