Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>
Małgorzata Rozenek to szczęśliwa mama małego Henryczka. Gwiazda ma także dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Małgosia zdecydowała się nie ukrywać wizerunków dzieci. Dość regularnie zamieszcza na swoim koncie zdjęcia i relacje dokumentujące nie tylko życie zawodowe, ale także te rodzinne, bardziej prywatne. Gwiazda dba o swój wizerunek, więc na fotografiach zwykle ma nienaganną, fryzurę, piękny makijaż i stylową kreację. Niekiedy pokazuje też prawdziwe oblicza macierzyństwa. Tym razem pozuje synkiem w naturalnej odsłonie.
Małgorzata Rozenek zamieściła na Instagramie zabawną fotografię z najmłodszym synkiem i pokazała, jak spędzają wspólny poranek. Mama i Henio siedzą na kanapie w pidżamach i najprawdopodobniej oglądają telewizję. W ich oczach widać spore zainteresowanie. Internauci są wyraźnie zauroczeni maluchem.
Słodziak z tego Heniutka!
Henio jest najpiękniejszy!
Cudny Heniuś!
Co za słodycz.
Mały Radzio.
Henio jest przesłodki!
- czytamy w komentarzach.
Jedna z internautek była wyraźnie zaciekawiona, a zarazem zniesmaczona faktem, że Henio ciągle używa smoczka.
Śliczny chłopczyk, śliczna mama. Smoczek niepotrzebny - krzywi zgryz
- napisała fanka pod postem. Inne dodały:
To prawda, trzeba w porę odstawić! Nie ma się z czego śmiać.
Dokładnie tak! Mój synek nie miał jeszcze dwóch lat i już zaczyna mu się robić krzywy zgryz
Też się dziwię, że jeszcze w tym wieku jest smoczek, ale to raczej nie przypadek
Były też takie obserwatorki, które stanęły w obronie Rozenek i napisały wówczas:
Otóż nie zawsze smoczek jest zły! To przeświadczenie z dawnych lat i wyobraźcie sobie, że niektórzy logopedzi zalecają nawet, aby dawać dzieciom smoczek, bo pomaga w niektórych przypadkach.
Ciocie złote rady!
Wbrew temu, co często słyszymy, smoczek nie był i nie jest wrogiem dziecka, pod warunkiem, że dobrze go wybierzemy i będziemy go rozsądnie używać. Jednak lekarze pediatrzy i dentyści zalecają, aby eliminować nawyk ssania najpóźniej do 18. miesiąca życia i przestrzegać przed stosowaniem smoczka w celu uspokojenia dziecka. Wczesna ingerencja pomoże w tym, że dziecko w przyszłości nie będzie miało problemów ze zgryzem i uniknie stosowania aparatów ortodontycznych. Ssanie pustego smoczka może doprowadzić do zahamowania wzrastania wyrostków zębodołowych i rozwoju zaburzeń zgryzu, takich jak tyłozgryz, tyłożuchwie, zwężenie szczęk, wychylenie lub wysunięcie siekaczy górnych oraz zgryz otwarty przedni.
Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.
Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule: