Tata musiał uczesać córkę. W końcu mu się udało. "Jej krzyk pokazuje, kto tam rządzi"

Ten mężczyzna dobrze wie, jak zrobić córce idealnie prosty przedziałek i uczesać ją dokładnie w taki sposób, jak sobie tego życzy. Całe przedsięwzięcie zajmuje sporo czasu, ale efekt jest doskonały.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

W sieci pojawiło się wspaniałe nagranie przedstawiające mężczyznę i jego córkę Audrey. Filmik został udostępniony na TikToku na koncie thecarlinfamily. Na nagraniu widać jak tata zabiera się za czesanie swojego dziecka. Widać, że to nie jego pierwszy raz "w roli fryzjera", dobrze wie, jak to zrobić, żeby zabieg ten nie był dla dziecka uciążliwy. Nie zapomniał nawet o sprayu ułatwiającym rozczesywanie włosów, bez problemu zrobił idealnie prosty przedziałek na środku małej, ruchliwej główki. 

Prezent na chrzest dziewczynki 2022 musi być wyjątkowy. Zdjęcie ilustracyjneOdmówił bycia chrzestnym. Zabolało to rodzinę. "Karma wróciła"

Tata musiał uczesać córeczkę

Widać, że mężczyzna ma doskonałe podejście do dzieci. Na filmiku uwieczniono to, jak dobrze się rozumie z Audreya  czesanie zmienił w doskonałą zabawę. Rozbawiona dziewczynka najpierw krzyknęła, co było żartobliwą próbą reakcji na dotknięcie włosów, a później z radością poddała się próbą okiełznania jej loków. W międzyczasie tańczyli, bawili się figurkami ulubionych księżniczek z bajek Disneya, myli ręce, wymieniali buziakami. Całe przedsięwzięcie sporo trwało, nikomu się nie spieszyło, nikt nie był zniecierpliwiony. W końcu jednak na głowie dziewczynki pojawiły się dwa wdzięczne kucyki.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Nagranie rozczuliło internautów

Pod udostępnionym filmikiem pojawiło się wiele komentarzy internautów, których rozczuliła uchwycona sytuacja i podejście taty do córeczki. Pisali:

Najlepszy tata na świecie!
Jesteś wspaniały!
Możesz mnie adoptować na jeden dzień?
Jej krzyk pokazuje, kto tam rządzi.

Zdjęcie ilustracyjneJak wyrobić paszport dla dziecka? O tym musisz pamiętać

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: