Jest mamą 10 dzieci. Dostała wiadomość od córki i zalała się łzami. "Chcę, żebyś wiedziała..."

Janel na swoim profilu na TikToku pokazuje, jak wygląda życie wielodzietnej rodziny. Ostatnio podzieliła się ze swoimi obserwatorami wiadomością, którą dostała od 11-letniej córki, kiedy przebywała w szpitalu po porodzie. Nie kryła wzruszenia.

Więcej wiadomości z życia rodzin wielodzietnych przeczytasz na Gazeta.pl.

Niedawno Janel i jej mąż powitali na świecie dziesiąte dziecko. Tuż po porodzie 11-letnia córeczka wysłała mamie wzruszającą wiadomość. Kobieta opublikowała jej treść na swoim profilu na TikToku i przyznała, że kiedy ją przeczytała, nie mogła powstrzymać łez. 

Zobacz wideo Hartowanie brodawek sutkowych przed porodem - najczęściej pojawiający się mit i "dobra rada"?
Mamo, chcę, żebyś wiedziała, że jesteś najsilniejszą osobą, jaką znam. Masz 10 dzieci i urodziłaś najsłodszą gromadkę, jaką kiedykolwiek widziałam. Mamy najfajniejszą mamę i ogromne szczęście, że nasza mama daje nam radość, najfajniejsze rodzeństwo i najfajniejsze życie. Jesteś piękna i silna. Nie mogę się doczekać aż zobaczę ciebie, tatę i dzidziusia. Kocham was

- czytamy.

Dziewczynka poczekała aż panna młoda spojrzy na księdza. Wystarczyła chwila nieuwagi i ruszyła do akcjiDziewczynka poczekała aż panna młoda spojrzy na księdza. Wystarczyła chwila nieuwagi i ruszyła do akcji

Słowa córki były ważne dla mamy

Te słowa znaczyły dla Jane bardzo wiele. Zresztą, każda kobieta wie, jak wiele obaw i pytań pojawia się po porodzie. Jeśli Jane kiedykolwiek zastanawiała się, czy jest dobrą mamą i czy tym razem również sobie poradzi, otrzymała od córki odpowiedź. 

Gratuluję, że wychowałaś tak mądrą młodą damę
Nie można usłyszeć nic lepszego. Szczególnie jeśli słowa płyną prosto z serduszka dziecka
Piękna rodzina
Masz ogromne szczęście

- posypały się komentarze.

Najpierw wziął zakupy, potem dzieckoNajpierw wziął zakupy, potem dziecko. Nie wiedział, że jest nagrywany

Więcej o: