Pokazała smukłe ciało zaledwie dwa tygodnie po porodzie. "Mam kilka wskazówek dla przyszłych mam"

Aga Bordes jest bardzo aktywną na TikToku świeżo upieczoną mamą. Jak przyznała, bardzo lubi eksponować swoje smukłe ciało, mimo krytyki internautów. "Jestem szczęściarą, że mój organizm zregenerował się tak szybko, ale mam kilka wskazówek dla przyszłych mam" - napisała.

Więcej ciekawych historii rodziców znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

"Jestem dwa tygodnie po porodzie, znowu pasują na mnie wszystkie ubrania sprzed ciąży. Jest piękny, słoneczny dzień, moje dziecko jest szczęśliwe. Życie jest dobre" - napisała w opisie swojego filmiku Aga Bordes. Przyznała również, że smukłą sylwetkę udało jej się osiągnąć dzięki przestrzeganiu kilku prostych zasad. 

Ma 27 lat i wkrótce może zostać babcią. Jej filmiki zamykają usta hejteromMa 27 lat i wkrótce może zostać babcią. Jej filmiki zamykają usta hejterom

TikTokerka zdradziła swój sekret

Okazuje się, że powrót do formy nie wymagał wcale wielu wyrzeczeń. "Jestem szczęściarą, że mój organizm zregenerował się tak szybko, ale mam kilka wskazówek dla przyszłych mam. Po pierwsze: obserwowałam, co jadłam w czasie ciąży. Poza tym, regularnie ćwiczyłam. Po trzecie: zaczęłam chodzić na spacery już kilka dni po porodzie" - napisała Bordes. 

Lekarze niemal przegapili śmiertelną chorobę dziewczynkiLekarze niemal przegapili chorobę Elodie. Na nowe serce czekała 200 dni

Choć wielu internautów chwaliło świeżo upieczoną mamę, niektórzy krytykowali promowanie "nierealistycznych standardów". "Myślę, że jest wiele innych czynników, które decydują o tym, jak zmienia się nasze ciało podczas ciąży. (...) Wśród nich są zależności genetyczne" - napisała jedna z komentujących.

"Łatwo napisać kobiecie, która była w niezagrożonej ciąży i mogła być aktywna przez cały ten czas" - dodała inna internautka. 

***

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina. 

Więcej o: