Ma 27 lat i wkrótce może zostać babcią. Jej filmiki zamykają usta hejterom

Pewna młoda machocha zadziwiła internautów niesamowitym podobieństwem do swojej 20-letniej, przybranej córki. Choć kobiety nie przypadły sobie do gustu przy pierwszym poznaniu, dziś są najlepszymi przyjaciółkami. I z dystansem podchodzą do złośliwych komentarzy.

Więcej ciekawych historii rodziców znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

27-letnia Savana Chapin zyskała ponad 300 tysięcy obserwujących na TikToku krótko po udostępnieniu filmów z życia jej mieszanej rodziny. Szczególne zainteresowanie budzi jej relacja z 20-letnią, przybraną córką Tizzianą Chapin. Internauci wskazują, że kobiety są niesamowicie podobne.

Lekarze niemal przegapili śmiertelną chorobę dziewczynkiLekarze niemal przegapili chorobę Elodie. Na nowe serce czekała 200 dni

Babcia w wieku 30 lat? "Dlaczego nie?"

Savana została macochą Tizziany, kiedy poślubiła jej tatę, Chrisa Chapina. Na początku córka mężczyzny miała do niego pretensje, że umawia się z kimś w tak podobnym do jej wieku, ale w końcu przekonała się do 27-latki. "Teraz jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami, a Tizziana jest moją prawą ręką" - przyznała macocha. 

Bliskie relacje kobiet są bardzo widoczne na filmach, które publikują na TikToku. Duet macochy i córki nieustannie dodaje nagrania, na których tańczą i żartują.

Kobiety zareagowały też na komentarze złośliwych internautów, którzy pytali Savanę, jak czuje się ze świadomością, że może zostać babcią zanim skończy 30 lat. W nagraniu opublikowanym na TikToku macocha zsynchronizowała swoją odpowiedź z piosenką. "Dlaczego nie?" - odparła.

Internauci wskazują w komentarzach, że kobiety są bardzo podobne i są bardzo zdziwieni, że nie są spokrewnione. "Niemal te same twarze: oczy, nos, usta. Wyglądacie jak bliźniaczki" - wskazał jeden z komentujących. Inny dodał, że Savana i Tizziana zdecydowanie wyglądają jak siostry. 

Imię dla dzieckaTo krótkie i urocze imię dla dziewczynki pnie się w rankingu - jest na podium

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: