Ma 16 dzieci. Wychowuje w duchu chrześcijańskim i nie wyklucza powiększenia gromadki

Ma aż 16 dzieci (w tym trzy pary bliźniąt) i nie wyklucza, że jej rodzina jeszcze się powiększy. Wraz z mężem wychowują swoje pociechy w duchu chrześcijańskim i - jak mówi - jeśli Bóg pobłogosławi ich kolejną, są na to otwarci.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

Patty i Carlos Hernandezowie wraz ze swoją liczną gromadką mieszkają w Charlotte, w Karolinie Północnej, w USA. Prowadzą dobrze prosperującą firmę sprzątającą i są dumni, że nie muszą korzystać z pomocy państwa, są niezależni finansowo. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała, jak córka daje psu buzi. Co za uroczy widok!

Dzień w domu państwa Hernandez

Dziewięcioro najstarszych dzieci pary chodzi do szkoły. W tym czasie Patty i jej mąż dzielą się obowiązkami związanymi z opieką nad młodszymi oraz prowadzeniem firmy. Kiedy uczniowie wracają ze szkoły, poza czasem na zabawę i naukę, muszą znaleźć też ten, w którym pomagają rodzicom w domu. 

Imiona dzieci zaczynają się na literę C

Imiona wszystkich dzieci zaczynają się na literę C z dwóch powodów. Po pierwsze na takż literę zaczyna się imię ich ojca, poza tym rodzina jest bardzo religijna, a litera C to także pierwsza litera imienia Chrystusa. Państwo Hernandez nazwali więc swoje pociechy: Carlos Jr., Chris, Carla, Caitlyn, Cristian, Celeste, Cristina, Calvin, Catherine, Caroll, Caleb, Caroline, Camilla, Charlotte, Crystal, Clayton.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Niewykluczone, że rodzina się jeszcze powiększy

Chociaż ostatnia ciąża była dla Patty wielkim zaskoczeniem, kobieta nie ukrywa, że nie można wykluczyć, że w przyszłości gromadka dzieci jeszcze się powiększy.

Najważniejszą rzeczą dla mnie i Carlosa jest to, że Bóg tak bardzo błogosławi naszej rodzinie. Jeśli On zechce nas pobłogosławić kolejnym dzieckiem, jesteśmy na to otwarci. Bycie matką szesnaściorga to wspaniałe uczucie błogosławieństwa, a pod koniec każdego dnia przepełnia mnie duma, że daliśmy radę

- czytamy jej słowa na portalu Aleteia.

Lara GesslerLara Gessler przygotowała napar na ból gardła. Fanka: "W ciąży nie można tego pić"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: