Podkochują się w niej koledzy syna. "Ludzie oceniają mnie, bo jestem atrakcyjną mamą"

Kobiety wciąż często oceniane są przez pryzmat swojego wyglądu. Jen Ferguson non-stop słyszy "matce nie wypada...". Kobieta, która ma nastoletniego syna, udowadnia, że można pozostać sobą w każdym wieku, niezależnie od pełnionej przez siebie roli. Jej profil na TikToku ma 224 tysięcy obserwatorów.

Więcej wiadomości z życia mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Jen Ferguson z Nowego Jorku była ostatnio bohaterką odcinka programu "My Extraordinary Family". Jej pierwszy syn przyszedł na świat, gdy miała 19 lat. Teraz spodziewa się kolejnego dziecka. Razem z partnerem wychowują też dwoje synów z jego poprzedniego związku. 31-letnia kobieta przyznała w czasie nagrań, że lubi wyglądać na młodszą niż jest i dlatego jej ubiór często budzi kontrowersje. W jej szafie znajdują się krótkie topy, spódniczki mini, szpilki, kolorowe torebki. Zauważyła, że kłóci się to z postrzeganiem mam przez społeczeństwo.

Uważają, że powinnam być skromniejsza, bo mam syna. Dajcie spokój, przecież wszystkie mamy biust, wszystkie mamy ciało

- podkreślała w programie.

Mama o ubrankach dla dzieciNie kupuje dziecku kolorowych ubrań i mierzy się z hejtem. "Nie jest jednorożcem"

"Ludzie oceniają mnie, bo jestem atrakcyjną mamą"

Ferguson podejrzewa, że gdyby więcej kobiet miało jej pewność siebie, nie słyszałaby tak często krytycznych komentarzy. Twierdzi, że to zazdrość motywuje hejt. Kobieta nie boi się przyznać, że korzystała z usług chirurga plastycznego. Poprawiła m.in. biust i usta.

Dopóki mnie na to stać i chcę to robić, robię to

- podkreśliła. W nagraniu zabrał głos także syn 31-latki.

Wszyscy moi kumple podkochują się w mamie. Wszyscy. Czasem ubiera się w bardzo krótkie topy, ale mi to nie przeszkadza. Gdyby ubierała się inaczej, byłaby kimś innym. Nie chcę, żeby była kimś innym

- powiedział.

Pomimo tego, że dzieci uważąją ją za "cool, atrakcyjną mamę" Ferguson często słyszy, że mamie nie wypada się tak ubierać lub zachowywać. 

Kogo obchodzi to, że jestem mamą? Przecież mamy też mogą być atrakcyjne!

- podkreśla.

Jen wychowała się w ubogiej rodzinie. Pamięta, że kiedy była dzieckiem, często brakowało jedzenia. Teraz robi wszystko, aby jej dzieci miały szczęśliwe dzieciństwo.

 

Amerykanka opowiedziała historię swoich tęczowych dzieciTęczowe dziecko skrywa ogrom cierpienia. Tej mamie przydarzyło się to dwa razy. Ma apel

Więcej o: