Mama 10 dzieci zrobiła zakupy na Wielkanoc. W koszyku m.in. 554 jajka-niespodzianki. Pokazała paragon

40-letnia Alicia Dougherty z Pittsford z Nowego Jorku ma sześcioro adoptowanych dzieci oraz czworo biologicznego potomstwa. Już wielokrotnie dzieliła się z internautami, swoimi wydatkami. Tym razem zdradziła, ile wydała na zakupy wielkanocne.

Więcej informacji z życia mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Alicia Dougherty zasłynęła na TikToku jako "Dougherty Dozen". Na swoim profilu dzieli się z ponad milionowym gronem obserwatorów poradami m.in. jak zaoszczędzić czas i pieniądze w wielodzietnej rodzinie. W końcu przy takiej gromadce świetna organizacja to podstawa. W rozmowie z Good Morning America opowiadała, że ona i jej mąż Josh przez dziewięć lat starali się o dziecko. Po 11 poronieniach zdecydowali się adoptować syna Alexa z opieki zastępczej w 2011 roku. Zaledwie sześć dni później dowiedzieli się, że kobieta jest w ciąży. Przez lata kontynuowali adopcję kolejnych dzieci, mając jednocześnie więcej biologicznych pociech.

Zobacz wideo Czy ma taki głos jak mama? I jak wygląda? Poznajcie córkę Krystyny Czubówny

Mama 10 dzieci zrobiła zakupy na Wielkanoc

Obecnie ich rodzina liczy dwanaście osób, w tym wesołą gromadkę — Harlee, Bodhi, Jasona, Jordana, Dasha, Zoey, Bree, Patricka, Jamesa i Alexa. Twierdzą, że na tym się nie skończy. Na swoim profilu na TikToku Alicia opublikowała nagranie wprost z supermarketu. Pokazała zakupy, jakie zrobiła dla swojej gromadki, aby przygotować im wielkanocne zestawy. 

Wśród rzeczy kupionych przez mamę znalazły się m.in. kocyki z motywem wielkanocnym, bańki mydlane, zabawkowe wędki, kreda i inne drobiazgi. Dodatkowo Alicia kupiła dziesięć czekoladowych króliczków, naszyjniki z cukierków, czipsy i donaty. Ponadto zaopatrzyła się w 554 jajka-niespodzianki, które planuje ukryć w ogrodzie. To małe, plastikowe jajka, w których znajdują się drobiazgi dla dzieci. Łącznie wydała około dwóch tysięcy złotych.

Nigdy nie zrozumiem, jak cię na to wszystko stać… to szalone, jak potrafisz je wszystkie rozpieszczać. Mam nadzieję, że będę w stanie to zrobić, gdy będę matką

- napisała jedna z obserwatorek.

Musisz być bardzo bogata

- dodała druga. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA