Gwiazdy pokazują, jak karmią piersią swoje dzieci. "Tak to wygląda"

Gwiazdy z pierwszych stron gazet coraz chętniej pokazują, że są też zwykłymi matkami. Nie mają problemu z karmieniem dzieci w miejscach publicznycg, czy udostępnianiem zdjęć ze wspólnych kąpieli. Choć większość z nich z powodzeniem prowadzi aktywne życie zawodowe, to niejednokrotnie podkreślają, że macierzyństwo jest najlepszą rzeczą, jaka je w życiu spotkała.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Jeśli ktoś myślał, że wystarczy dziecku dać jeść, przewinąć, poprzytulać i umyć, to żył w ogromnym błędzie. Celebrytki, które są matkami wielokrotnie pokazują w sieci prawdziwe rodzicielstwo. Nie owijają w bawełnę. Choć czasami są krytykowane za swoje działania, to wiele fanów i fanek jest im wdzięcznych za szczerość.

Zobacz wideo Natalia Siwiec zapewniła córce atrakcje. Mia płacze i krzyczy

Chrissy Teigen kąpie się razem z dziećmi. Każdy rodzic robił to przynajmniej raz w życiu

Chrissy Teigen i John Legend są rodzicami dwójki dzieci: córki Luny i syna Milesa. Modelka wciąż zaskakuje swoich fanów. Niedawno pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym kąpie się z dziećmi w wannie. Widać, że ma ogromny dystans do siebie.

Na zdjęciu nie ma niekończących się kłótni

- napisała Teigen.

 

Zofia Zborowska karmi córkę piersią w pełnym makijażu. Fanka: "Pokazujesz jak jest naprawdę"

Zofia Zborowska jest mamą małej Nadziejki. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym karmi piersią córkę. Fotografia była wykonana tuż przed wyjściem na uroczystą premierę filmu "Miłość, seks i pandemia" w reżyserii Patryka Vegi, w którym aktorka niedawno zagrała. Gwiazda karmi Nadzieję w pełnym makijażu. Intymny, a zarazem wzruszający moment uwiecznił stylista Maciej Spadło. 

Ale najpierw, pozwól nakarmić mi dziecko

- czytamy pod zdjęciem.

 

Agnieszka Włodarczyk zabrała syna do pracy. Wspólnie zapozowali na ściance

Agnieszka Włodarczyk była jedną z gwiazd Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Partnerka Roberta Karasia pojawiła się ze swoim synem Milanem. Aktorka już wróciła do formy sprzed ciąży i wygląda naprawdę rewelacyjnie. 40-latka zaprezentowała się publiczności w cekinowej sukience, która sięgała do połowy łydek. Przyodziała także białe botki. Widać, że Włodarczyk nie rezygnuje z licznych obowiązków zawodowych i chce pogodzić karierę z macierzyństwem. 

Agnieszka Włodarczyk zabrała syna do pracy. Pozują na ściance. Co za kreacja!Agnieszka Włodarczyk zabrała syna do pracy. Pozują na ściance. Co za kreacja! Instagram, screen: @agnieszkawlodarczykofficial

Aleksandra Żebrowska karmi Feliksa, siedząc na podłodze. W tle niezły rozgardiasz

Aleksandra Żebrowska jest mamą trójki dzieci. Niebawem powita na świecie swoją czwartą pociechę. Okazuje się, że jej najmłodsze dziecko - Feliks cały czas karmiony jest piersią. Jakiś czas temu opublikowała na Instagramie fotografię, na której widać, jak karmi malucha i jednocześnie je pizzę

 

Nieco później dodała zdjęcie, na którym wygląda na dość zmęczoną. Żebrowska pozuje z nieułożonymi włosami w nieuporządkowanym salonie, karmiąc piersią swoje dziecko. Uwagę zwraca nie sama mina żony Żebrowskiego, a rozgardiasz, który panuje w mieszkaniu i leżący przed matką i synem kot. 

Nie zdążyłam się dzisiaj ubrać

- przyznała żona Michała Żebrowskiego. 

 

Joanna Krupa trenowała z dzieckiem. "Tak to wygląda"

Joanna Krupa jest mamą uroczej Ashy. Gwiazda dba o swoją figurę, na co dzień wykonuje ćwiczenia w domowych zaciszu. Jak widać, aby zadbać o ciało, niepotrzebna jest profesjonalna siłownia. Wystarczą jedynie dobre chęci. W obecności dziecka jest to podwójne wyzwanie. Dziewczynka była bardzo zainteresowana treningiem mamy i starała się ją naśladować. Wyglądało to naprawdę komicznie.  

Tak to wygląda, gdy próbujesz ćwiczyć w domu z 2-letnim dzieckiem

- napisała pod nagraniem Krupa.

Joanna Krupa pokazała, jak córka ją naśladuję. Fanka: 'Ta mała mnie rozwala, sama słodycz'Joanna Krupa pokazała, jak córka ją naśladuję. Fanka: 'Ta mała mnie rozwala, sama słodycz' Instagram, screen: @joannakrupa

Aleksandra Domańska karmi piersią w pracy. Ma na sobie elegancki garnitur. "Jesteś kwintesencją macierzyństwa"

Aleksandra Domańska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym na stojąco, w trakcie pracy, karmi piersią swoje dziecko. Tym samym celebrytka normalizuje temat publicznego karmienia piersią, który stale jest powodem społecznych dyskusji i wywołuje wiele emocji.  Dla jednych to normalna sprawa, dla innych sytuacja krępująca, a nawet bulwersująca. 

Śladem zwierząt trzymam swoje szczenię blisko mnie

- napisała pod zdjęciem.

 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.